Skocz do zawartości

Recommended Posts

Nie wytrzymałem i wyczyściłem kompa  z kurzu, bo aż mnie nosiło na sam widok

 

Tak to wyglądało 

DSC_9287.jpg

 

DSC_9290.jpg

 

Kurz był wszędzie w ogromnych ilościach

 

DSC_9298.jpg

 

DSC_9305.jpg

 

Mobasek po czyszczeniu , przy okazji zakleiłem niebieskie akcenty na riadiatorach, przydałby mi się jeszcze jakiś ciekawy pomysł na niebieskie gniazda

 

DSC_9328.jpg

 

DSC_9332.jpg

 

Megahalems wykąpany i czyściutki :) jest różnica

 

DSC_9337.jpg

 

Także poprawiłem mocowanie śmigieł, teraz nie widać łepków trytytek

 

DSC_9351.jpg

 

Czyścioch, panel z szybą . Poprawione mocowanie szyby do panelu

 

DSC_9356.jpg

 

I czysty środeczek

 

DSC_9369.jpg

 

DSC_9377.jpg

 

DSC_9373.jpg

 

DSC_9382.jpg

 

Dalej czekam na wentylatory, będzie można zabrać się wtedy za front, dodatkowo postanowiłem przenieś kartę dźwiękową i teraz muszę jeszcze wymyśleć dla niej fajny coverek. No i mus to poprawki lakiernicze

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Po paru godzinach mogę powiedzieć tak : dla mnie bomba. Niby na papierze nie wiele wydajniejsze od UCTB12, ale porównując rozkręconego ucbt na 100% do pure wingsa na 100% to ten drugi przykładając dłoń sprawia wrażenie 2x mocniejszego "przeciągu" . Z głośnością też jest bardzo dobrze, tzn rozkręcony do 100% nic nie słychać prócz lekkiego szumu powietrza. Według mnie warte uwagi, a napewno jest to lepsza opcja jak uctb12

 

 

A co do fotek , to jeszcze wszystko robione jest na pałę, "tu przesune suwak max w prawo, tam max  w lewo. hmm troche cofne, o podoba mi sie " :D także miło mi że sie podobają

Edytowane przez PatrykT
Link to post
Share on other sites

OK, u mnie sprawa była prosta ponieważ tylna ścianka nie była częścią ani topu ani spodu. osobny fragment. Rozwierciłem nity łączące z górą , dółem oraz te łączące tacke mobo z resztą obudowy.  Otrzymałem gotowy element który z racji że top i spód obudowy był symetryczny odwróciłem to o 180 stopni, poprawiłem otwory pod nity gdyż nie zgrały się idealnie , na koniec ogarnąłem nowe otwory mocujące tacke mobo żeby nie latała jak żyd po pustym sklepie i zanitowałem. Ot cała filozofia

 

 

Kiedy zaczynasz majstrować przy topie? :)

 

No właśnie zaraz chyba zejde do warsztatu, bo jakoś nie ma co robić

 

p.s. nie , nie pamiętam jakim wiertłem rozwiercałem nity i otwory, oraz jakiego rozmiaru nity użyłem, ale to idzie bardzo łatwo ogarnąć już

 

 

EDIT 2,5h later

 

No to prawie skonczony top, zostało go dopieścić ale na to zabrakło już dziś czasu i sił. 12h w robocie wykańcza człowieka

 

Tak to wyglądało, bez sensu i składu, źle wymierzone i ogólnie lipa

 

DSC_9594.jpg

 

Niby wszystko pod filtrem, ale nie dawało spokoju

 

wymierzone linie cięcia

 

DSC_9601.jpg

 

25 min później dzięki diaxowi i mini szlifierce zbedny kawał blachy powiedział papa

 

DSC_9605.jpg

 

I już po obrobieniu krawędzi, tak jak przewidziałem folia się przytopiła w miejscach cięcia . Trzeba będzie to wymienić w najbliższym czasie

 

DSC_9607.jpg

 

Siateczka na miejscu

 

DSC_9612.jpg

 

No i już z wentylatorami. Do ogarnięcia detale, przedewszystkim to lekko wypchnąć całą siatke do góry i wyrównać otwory pod śruby wentylatorów, te oczywiście będą czarne imbusowe

 

DSC_9615.jpg

Edytowane przez PatrykT
  • Popieram 8
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Wiesz sam nie wiem , wcześniej przez 2 miesiące było wszystko ok a po ostatnim czyszczeniu i aplikacji świeżej pasty ta po ok 2 tygodniach "zkamieniala" Zrobiła sie twarda i temperatury skoczyły o ok 20 stopni Oo Nie wiem , od czego takie cos . Teraz mam znowu MX-2 i jest git


Edytka

 

Dopieszczamy kabelki :)

 

DSC_9664.jpg

Edytowane przez PatrykT
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...