Skocz do zawartości

Recommended Posts

Buda na prawdę wyszła śliczna :) Bardzo podoba mi się ten mod. Mam pytanie odnośnie folii karbonowej. Kupowałeś najtańszą, czy może droższą 3M? Chciałbym sobie trochę rzeczy okleić taką folią i nie wiem jaką mam kupić :(

• 1 miesiąc temu...

Radeona bardzo szybko się pozbyłem , bo jakoś nie leżał mi. Mało stabilny przy jakim kolwiek oc, do tego mimo tak zachwalanego dcuII bardzo ciepły i głosny.

Wyślij mi na pw mejl , powinienem miec jeszcze gdzieś ten bios

Jak zobaczyłem, że przekładasz podzespoły z budy CM do Modecoma to się skrzywiłem i pomyślałem, że to bez sensu, ale kolejne posty wyprowadziły mnie z błędu. Gratulacje i szacunek za piękną robotę. To mi się podoba: zrobić perełkę z totalnej budżetówki głównie nakładem własnej pracy i staranności. Zazdroszczę umiejętności.

Edytowane przez Player1

Czym robisz zdjęcia?

Stary nikon D70+ sigma aspherical if 28- 200mm

Dodane 29.09.2013

Panowie, potrzebuje porady. W związku z tym że szykuje się przebudowa topu budy, zastanawiam się czy nie zmontować sobie piwniczki ?

Jak by to według was wyglądało , bo sam nie mogę się zdecydować ?

Druga sprawa, niebieskie złącza na mobo. Jak to ugryźć żeby zrobić je czarne i nie uwalić mobo ? Mam pewien pomysł, ale może wy będziecie mieli ciekawsze rozwiązanie

Dodane 02.10.2013
No i lecimy z kolejnym apdejtem. Dzięki error407 łatwiej będzie zapanować nad ciemną stroną, a to za sprawą splitera, który wykonał dla mnie. Robota pierwsza klasa, naprawdę polecam, zresztą oceńcie sami

DSC_9006.JPG

DSC_9009.JPG

DSC_9013.JPG

DSC_9017.JPG

DSC_9019.JPG

I zmontowany na szybko w budzie 
DSC_9031.JPG

p.s. kabelki dostaną oplot, ale to już jutro

Up 03.10.2013

Dzisiaj się wziąłem za kabelki, niestety aparat mi padł i mam tylko foty kabla molex

DSC_9063.JPG

DSC_9079.JPG

Edytowane przez PatrykT
  • Popieram 8

Wszystkie dłuższe linie cięcia wycinałem diaxem, dopiero docinałem i wykańczałem mini szlifierką, nity normalnie wiertarka z odpowiednim wiertłem, co do szyby jest ona aktualnie przyklejona taśmą dwustronną, ale muszę to poprawić i mysle czy by tego nie zrobić podobnie jak u aerial-a na taśme magntyczną