Skocz do zawartości

Recommended Posts

Podaj jaki to abonament dokładnie to Ci podpowiem.

Wg. mnie za 1300zł masz nowego na rynku bez zobowiązań i brandu.A abonament mozesz wziąść nie na 24 miesiące tylko na 12 i będzie on zapewnie tańszy o 10zł co mnożąc przez 24 daje 240zł.A wiec 1300-240 to masz 1060zł.Troszke drożej ale krócej i bezpieczniej.

O jaki telefon Ci chodzi - też daj znać.Pozdrawiam.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

A na czym Ci zależy?Ile potrzebujesz minut i ile neta.Co do neta myśle że im więcej tym lepiej :).

Ale pytanie czy dużo smsujesz i czy dużo dzwonisz.Wtedy mysle ze cos doradzimy.

Co do dziekowania mozesz tam nacisnac strzaleczke w gore przy moim poscie - zawsze pare punktow reputacji sie przyda.Pochwale sie w pracy czy coś ;-).Nie no żarciki oczywiście.Czekamy.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Wg.mnie nie opłąca się brać abonamentów z telefonami.Chyba że są jakieś super promocje.Dawniej sie opłącało teraz już nie.A ile mozesz przeznaczyć na telefon - nie wspominając o usługach?Powiedzmy teraz i czy dałbyś rade odłożyć jeszcze wiecej i w jakim okresie.Bo byc mzoe telefon nie jest potrzebny na dziś :)

Link to post
Share on other sites

Koniecznie nówencja?

Widze jużgdzie niegdzie nowe SGS3 za 1250zł...warto by było dołożyć moim zdaniem.

Ale ta Xperia SP też niezłe cacko z wyglądu.Mysle ze bedzie gorzej ze wsparciem a bebechy hm...masz 2 rdzenie konkretne Qualcoma S4...no nie wiem,nie wiem.Poki co mzoe zdecyduj sie na telefon porpzegladaj u nas tematy oraz wujka googla.No i zastanow sie czy koniecznie aparat musi byc od operatora 0 gdyz ceny sa mocno zawyzone.

Edytowane przez ostry.77
Link to post
Share on other sites

A no chyba że tak.Mi też się SGS3 nie podoba.SGS4 już bardziej troche bardziej zwarty.S3 ma wredny ten przycisk home - ni w 5 ni w 9 :).HTC One X - a co powiesz na to?Też bardzo dobre wykonanie.Będzie Android 4.2.2.Aparat też dobry.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Owszem.jest krótsza o rok.Druga sprawda wychodzi Cię taniej o 10zł.Więc jakby licząc to na 2 lata to 24x10 = 240zł.Wychodzi prawie to samo tak?A po roku możesz zmienić abonament - nie jesteś związany długo + telefon jest twój od razu a nie po pewnym czasie.Równie dobrze zastanów się nad kartą.Czy dołądowanie miesięczne 30zł Ci nie wystarczy.net chyba 10zł - 1 GB i reszta zostaje na sms i mms + minuty.A co nie wygadasz zostanie w puli.Z tego co wiem są 4 różne taryfy w Play na karte .Coś o necie,coś o minutach,coś też o rozmowach na stacjonarne - coś takiego.A z pozostałej kasy mozesz też jakiegoś SMS premium wysłać - też plus - jakiegoś pajacyka czy coś wesprzeć z 2zł też to lepiej uczynić niż maja przepaść minuty.

Edytowane przez ostry.77
Link to post
Share on other sites

Z 1GB neta i 200 minutami masz niestety 39zł..SMs nielimitowane do play tylko.i na12 mies jak cos to bierz bo to ot samo.W tym przypadku lepiej wziasc zwykla karte - o tym gdzies pisali na forum musisz poszukac.

NIe patrz tak na to.Patrz w ten sposob ze dokladasz kolejne 10zł i mzoesz wziasc telefon za 1000zł.Wtedy Ci wychodzi 1000+ 240zł i amsz 1240zł za telefon.Tak lepiej patrzec.Aboanemnt inna droga i telefon tez

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...