Skocz do zawartości

E3 2013


Recommended Posts

Może podzielimy się odczuciami i spostrzeżeniami jakie niosą tegoroczne targi.

 

Poniedziałek, 10 czerwca

18:30 - Konferencja Microsoftu 

 

Noc, z 10 na 11 czerwca

03:00 - Konferencja Sony

 

 

Link to post
Share on other sites
 

Kilka godzin poprzedzających start targów E3 to najgorszy okres dla wydawców, którzy muszą pilnować, by szykowane przez nich na imprezę niespodzianki i atrakcje nie wyciekły przedwcześnie do sieci. Nie udało się tego dokonać Ubisoftowi (po raz kolejny?) - w internecie pojawił się bowiem trailer Watch_Dogs, który miał zapewne zostać pokazany dziś w nocy.

Uwaga - spieszcie się z oglądaniem, bo w każdej chwili film może zostać usunięty na żądanieUbisoftu!

Zwiastun Watch_Dogs:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=i8rEAGUThF0

Link to post
Share on other sites

Dla mnie najciekawsze były  Wiesiek 3 I Dragon Age Inquisition, ale jest też jeszcze pare innych tytułów które dobrze się zapowiadają (chociażby Batman, Watch Dogs czy Thief albo Mad Max- egranizacja filmu od którego zaczął się gatunek Postapo w grach).

 

Co do odniesienia się do mojego poprzedniego posta: W dużym skrócie mam na myśli poleganie tylko na grafice, wydawanie gry praktycznie co rok, a najważniejsze: Cholerna wtórność. Nie wiem za przeproszeniem jakim cepem trzeba być żeby co roku kupować nowego CoD'a gdzie zmienia się praktycznie tylko grafika (i to nie zawsze) i otoczka a reszta to praktycznie to samo. Dla mnie gra może chorować na pixelozę ale ma mieć "to coś" a nie być robiona z roku na rok tylko po to żeby frajerzy (nikogo tu nie mam zamiaru obrazić :P ) to kupili a firmy zgarnęły kasę. Wiem że gry to biznes i chodzi w nim firmom o zarobek, ale bez przesady

Edytowane przez Wolwgang
Link to post
Share on other sites

Czy tylko ja mocno zlewam na Watch Dogs? Z całym szacunkiem, ale ten cały bajer z hakowaniem jest powtarzalny i w zasadzie nie widzę w nim nic nowego ponad inne gry. A sama rozgrywka to nadal klon GTA, tyle że jak na razie wypada miałko w kwestii fabularnej. Siłą GTA od dłuższego czasu są dialogi, a Watch Dogs? Jeszcze ta jazda samochodem. Wygląda to tak jakby była ulica i nad tą ulicą lewitował pojazd z ruchomymi kołami...

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...