Skocz do zawartości

Smartfon ze średniej/wyższej półki


Recommended Posts

Mam SGS3 Mini i powiem szczerze, że SGS4 bym nie chciał, wolałbym zostać przy obecnym Mini.

 

Co do iPhone - nigdy go nie miałem w ręku, ale zbyt mały wyświetlacz i brak pełnej swobody jakoś mi się nie uśmiecha. Jakoś nie czuję parcia, aby szpanować ogryzkiem.

Link to post
Share on other sites

Jakoś nie czuję parcia, aby szpanować ogryzkiem.

 Lubie to!

 

 

No to w takim razie możesz brać z czystym sumieniem HTC One ;) Nieważne jaki smartfon z najwyższej półki... i tak będziesz zadowolony względem Samsunga Galaxy (tym bardziej S3 mini). Na pewno jakość wykonania już cię uszczęśliwi na start ;)

Link to post
Share on other sites

Kurdę, na Allegro cały czas nie ma czerwonej SP, a w zwykłych sklepach jest o 100 złotych drożej. W dodatku Cena One cały czas spada, więc chyba po prostu wezmę czerwoną SP u operatora (chociaż bym wolał nie brandowaną).

 

Może wy dalibyście radę znaleźć czerwoną SP w sensownej cenie?

Link to post
Share on other sites

Czekać.To jest prosty manewr myślę :).A musi być aż tak bardzo ta czerwona?Kup sobie za 3zł case czerwony i już będziesz mieć czerwoną :).Myśle że czerwoną z jednej strony będzie można było kiedyś łatwo odsprzedać bo jest "inna" , ale moim zdaniem też może być potem ciężko,gdyż wszyscy polecą na ajfonowy biały no i klasyczny czarny.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ta czerwień jak dla mnie wygląda po prostu bosko  :P

 

A smartfona planuję ewentualnie włożyć do skórzanej kabury + może folia na ekran. A ten case jest ciekawy, z pewnością warty uwagi.

 

Co do sprzedaży tej Xperii - za 1-2 lata to będzie raczej słaby smartfon, niezbyt warty uwagi (brak wsparcia, słabe parametry), a wcześniej nie zamierzam się pozbywać tego telefonu (jest dla mnie praktycznie idealny).

Link to post
Share on other sites

Zrób jak uważasz.Jeśli dla Ciebie jest ważny w smartfonie kolor weź czerwoną i dopłać.Jak to przebolejesz i założysz czerwony case masz około co najmniej stówke różnicy - można to przeznaczyć na wszelkie maści gardłowe które niezależnie od pogody leczą nasze gardełka i samopoczucie :P

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

No więc nieco odnowię ten temat. Od ostatniego postu minął prawie miesiąc i w tym czasie większość błędów oraz problemy z tymi dwoma telefonami powinny już zostać odkryte.

 

Nieco poszukałem, ale nie znalazłem. Może wy mieliście więcej szczęścia - słyszeliście o jakiś problemach z HTC One lub Sony Xperia SP?

Link to post
Share on other sites
  • 4 miesiące temu...

tak naprawde htc one to flagowiec od htc. htc one może prędzej konkurować z galaxy s4 ,  lg g2 czy sony xperia z1, a co do sony xperia sp to mi osobiścię się bardzo podoba ale z tych dwuch lepszy htc one.

 


Kurdę, na Allegro cały czas nie ma czerwonej SP, a w zwykłych sklepach jest o 100 złotych drożej. W dodatku Cena One cały czas spada, więc chyba po prostu wezmę czerwoną SP u operatora (chociaż bym wolał nie brandowaną).

 

Może wy dalibyście radę znaleźć czerwoną SP w sensownej cenie?

o 100 złotych drożej. no nie raczej o 200-300

Link to post
Share on other sites
 

-rozdzielczość (Full HD to przesada) -procesor (ponownie, przesada, no chyba że jest bardziej oszczędny niż ten w Xperia SP) -nieciekawa sytuacja HTC

 

 

Minus za jeden z najlepszych wyświetlaczy na rynku i najmocniejszy dostępny procesor w momencie premiery urządzenia, i w dodatku te sensowne argumenty. 

To tak jak bym napisał : Witam chciałbym sobie kupić jakąś szybką lansiarską bryczkę  a w minusach

- zbyt szybki 

- za bardzo rzuca się w oczy

Link to post
Share on other sites

Michur, wiesz, że ten temat umarł 5 miesięcu temu? :D

 

Co do ekranu i procka - według mnie Full HD w 4,7" to przesada, chociaż Snapdragon 805 ma wspierać Ultra HD (poje**ło czy co?), podobnie z proceorem. Zwykły, 2-rdzeniowy Cortex A15 w zupełności starcza.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
Michur, wiesz, że ten temat umarł 5 miesięcu temu?

 

Dokładnie i przez 5 miesięcy nieświadomi użytkownicy byli narażeni na czytanie takich bzdur, ja to tylko tylko prostuję.

Chcesz topowego smartfona ale mówisz że jest za mocny? bez sensu

Edytowane przez Michur
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...