Skocz do zawartości

Przesiadka na Intela


Gość JonathanArcherPL

Recommended Posts

Gość JonathanArcherPL

 

 

Miałem CrossFireX z dwóch HD 7970... dziękuję bardzo,
 proszę cię, tylko bez kłamstw ...

miałem przez 3 mc CF z 7970 działało to bardzo ładnie, dopóki jedna nie spłonęła 

Link to post
Share on other sites

Skoro Ty nie widzisz tych przycięć, to naprawdę nie wiem, co Ci będzie przeszkadzać w rozgrywce. Względem SLI różnica jest kosmiczna, zresztą nawet na HD 6970 dużo lepiej działało CF.

Edytowane przez tomcug
Link to post
Share on other sites
Gość JonathanArcherPL
HD 6970 dużo lepiej działało CF.

źle trafiłeś, te karty też użytkowałem ;) i także nie uświadczyłem tego problemu, no zależy dla kogo to problem, jeżeli podczas normalnej rozgrywki nie są widoczne, to nie przeszkadzają one graczowi, a to że widać coś tam w zwolnionym tempie to już inna sprawa 

Edytowane przez JonathanArcherPL
Link to post
Share on other sites

To sobie pograj na wspaniałej HD 7990, gdzie mikroprzycięcia powodują, że realny FPS nawet nie zbliża się do GTX 690. Dochodzi mniejszy narzut na procesor w większości nowych gier i masz pełny obraz "potęgi" AMD.

 

To jest jedna karta, a nie 2 jak w CF. Co z tego, że 2 chipy.

Twoje oko chyba rejestruje 5 mln FaPSów skoro te MIKROprzycięcia zauważasz.

 

Zaraz znajdę ten fanboyski cytat archera.

Link to post
Share on other sites

http://www.tomshardware.com/reviews/radeon-hd-7990-devil13-7970-x2,3329-8.html

:rotfl:

Czesław z Górnikiem i mamy komplet fanbojów. 

A poniżej na dokładkę

http://www.pcper.com/reviews/Graphics-Cards/Frame-Rating-Dissected-Full-Details-Capture-based-Graphics-Performance-Test-4

CF ładnie zamalowuje wykres.

Edytowane przez mulator
Link to post
Share on other sites
Gość JonathanArcherPL

W HD 6970 miałeś stary kontroler pamięci, dopiero od kolejnej serii zaczął się problem. Niektóre gry działają normalnie, ale w wielu te przycięcia były widocznie gołym okiem.

na 6970, może i było widać ściny w BC2, lub wstępnie w BF3, grasz grasz grasz i sekundowa ścina. ale nie widziałem tego na 7970, nigdy, a teraz nie będę tego sprawdzał, gdy tylko karta wróci, wyląduje na allegro 

Link to post
Share on other sites

http://www.tomshardware.com/reviews/geforce-gtx-780-performance-review,3516-14.html

 

 

 

AMD’s Radeon HD 7970 GHz Edition is a strong contender for $200 less than what Nvidia is asking. But that only applies when you use one 7970 on its own. Start pairing cards up, and the average frame rates you see on-screen (after factoring out runt and dropped frames) diverge dramatically.

 

:rotfl:

Link to post
Share on other sites
Gość JonathanArcherPL

Przecież wszyscy wiemy, że on i tak nie zmieni sprzętu, a temat sami widzicie w jakim celu powstał.

ten post będzie twoim gwoździem do trumny, jak pokażę że mam intela, to wyjdziesz na idiotę ;)

Link to post
Share on other sites

I zaraz wojna... Intel i Nvidia vs ATI/AMD... 

Co do wykresów wydajności kart, widzę, że między Titanem a 7990 jest 30 FPS różnicy. Sporo, ale ja i tak nie zauważę różnicy. Na Far Cry 3 pewnie byłoby odwrotnie. Zakładam, że to kwestia optymalizacji. Skąd te przypuszczenie? Bo za każdym razem jak ktoś chce pokazać wyższość Nvidii to właśnie na BF3... 

Co do faktycznego tematu, to mam wrażenie, że kasa to nie jest dla Ciebie zbytnim ograniczeniem, więc wolna wola... Pozdrawiam

 

Dopatrzyłem, że testy są przy 2560x1440. Więc wynik Radeona świetny. O ile dobrze widzę, to Titan jest w SLI a 7990 sam... Nie wspomnę o cenie dwóch Titanów przy jednym 7990, bo to jakieś 110%...

Edytowane przez pawel8209
Link to post
Share on other sites

ależ oczywiste jest, że jak AMD zrobi grafe to zamiata ten nvidiowy **widołek, tylko niektórzy nie mogą się pogodzić i siadają na mikroprzycięcia, których jako użytkownik radeusza nie uświadczyłem, także nie musisz sie pordukować) kto wie ten wie

 

Jak narazie, to NVIDIA zamiata ich grafy, ale nie będę się kłócił.

Link to post
Share on other sites
Gość JonathanArcherPL

 

 

Jak narazie, to NVIDIA zamiata ich grafy, ale nie będę się kłócił.
 Gdyby tak było to bym ich używał. intel intelem no ale nv raczej nie tknę, chyba że zaczną robić coś innego niż kotlety 
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...