Skocz do zawartości

co zrobić by smartfon nie brał pieniedzy z mego konta


Recommended Posts

Zależy jakie branie z konta. Można wyłączyć transfer jeśli to przez łączenie z netem. Możliwe, że pobrałeś jakiś syf, który wysłał SMS na nr. premium i teraz regularnie dostajesz/wysyłasz (chyba za odebranie) jakieś smsy, nawet nie musisz ich chyba odbierać, a za nie płacisz. Jeśli masz Andka 4.0+ to wejdź w ustawienia->użycie danych i sprawdź, czy jakaś aplikacja nie zjada czegoś...

Link to post
Share on other sites
Gość usunięty

 

 

Można wyłączyć transfer jeśli to przez łączenie z netem.

Tylko uwaga - blokuje też pobieranie / wysyłanie wiadomości multimedialnych tj.mms.

 

Generalnie Android sam łączy się z netem nawet jak śpisz zatem takie wyłączenie jest jak najbardziej wskazane. W Samsungach wystarczy przytrzymać przycisk blokady ekranu i wybrać opcję "Tryb sieci danych" - ma być wyłączony. W innych fonach - z poziomu odpowiedniej ikonki na pulpicie. Dotyczy Bada i Adroida.

Link to post
Share on other sites
Gość usunięty
Nie blokuje.

Blokuje. Ten sposób, który opisałem w moim Samsung Galaxy Ace blokuje. Wiem bo tak mam.

 

BTW- czekam na kartę micro SIM od Play z aktualnym numerem bo nie będę go  zmieniał ;)

 

 

 

@DOWN

Na Galaxy ACE na Androidzie 2? Nie wiem jeszcze jak będzie / jest  na nowym fonie ale na tym tak mam. :P

Edytowane przez Igorrodz
Link to post
Share on other sites

Z internetem się łączy tylko jak masz włączoną transmisję danych, opcja dane w tle stoi niżej i bez transferu danych nie powinna z niczym się łączyć.

Skoro transfer danych masz wyłączony a kasa idzie to pewnie zgłosiłeś się do jakiegoś konkursu albo masz syfa zainstalowanego na telefonie. Zadzwoń może do BOK swojego operatora, powinni ci powiedzieć na co idzie kasa. Albo idź do punktu obsługi.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...