Skocz do zawartości

Jaka karta do 750zł.


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Piasek998,

Recommended Posts

Witam. 

 

To tak pierwsze przedstawię mój zestaw:

-i72600

-asrock p67pro3b3 (płyta wiem do podkręcania ale miałem okazje :) )

-xfx 550

-ram 8 GB Goodram

 

I teraz moje pytanie jaka grafika do max 750 zł. W grę wchodzą także używane ale sprawne grafiki :P.

Komputer przede wszystkim do gier i czasami dla zabawy w programach graficznych czy rendering.

 

Zastanawiałem się nad:

-gtx660

-gtx580

-hd7850

-hd6950

 

albo tu coś znalazłem

.http://forum.benchmark.pl/topic/86993-dwie-karty-graficzne-sapphire-hd-6950-2gb-gddr5-dirt3-edition/

.http://allegro.pl/gtx-660-ti-i3281104945.html

 

 

aaa może coś innego ? co by było najwydajniejsze do tej kwoty ?

 

Pozdrawiam i dzięki wszystkim z góry za pomoc.

Edytowane przez Mateusz200949
Link to post
Share on other sites

 

 

z własnego doświadczenia polecam MSI TWINFROZR III GTX 660 karta bardzo cicha i wydajna. pozdrawiam

 

widać ilu ludzi tyle opinii. Mi odradzano konstrukcję TF3 jako konstrukcja bardzo głośna (55%TF3=100%DCU2 od Asusa - chodzi o prędkość wentylatorów)

Link to post
Share on other sites

widać ilu ludzi tyle opinii. Mi odradzano konstrukcję TF3 jako konstrukcja bardzo głośna (55%TF3=100%DCU2 od Asusa - chodzi o prędkość wentylatorów)

Póki co moja GTX 660 od MSI nie miała okazji rozpędzić wentylatorów do prędkości większej niż ~45%. W idle trzyma ~30 st., w stresie 59-61st. Buda jest nieźle chłodzona, ale nie ma idealnych warunków (4 dyski talerzowe na drodze wentyla przedniego). W skrócie: być może TF3 jest na tych 55% głośne, ale w budzie musi być naprawdę gorąco, żeby karta mogła się tak rozgrzać.

 

Tutaj dobry przykład tego o co mi chodzi: MSI GTX 660. Testowana MSI z TF3 jest o 2 dbA głośniejsza od Asusa GTX 660 DCII (28 dbA vs 26 dbA; w stresie). Nie podają natomiast na jakich obrotach były wentylatory.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...