Skocz do zawartości

Luźne rozmowy o urządzeniach mobilnych


Recommended Posts

zeby wyslac cos nie musze wysylac przez bluetooth ;)

Hmm... Czyli sprzęt za ponad 2k zł nie ma natywnej możliwości przesyłania plików do drugiego urządzenia które nie jest od Apple? Muszę instalować jakąś aplikację etc? A co jak ja mam a kolega nie ma a nie jesteśmy w zasięgu sieci wifi a na koncie 0zł na transfer danych? A co jak chcę przesłać zdjęcia z iPhone na peceta, który nie jest produktem z systemem MacOS X? Musze instalować te iTunes, które małe nie jest a pobranie go pożera pakiet danych (nie każdy ma nielimitowane sztywne łącze)?

Link to post
Share on other sites

 A co jak chcę przesłać zdjęcia z iPhone na peceta, który nie jest produktem z systemem MacOS X? Musze instalować te iTunes, które małe nie jest a pobranie go pożera pakiet danych (nie każdy ma nielimitowane sztywne łącze)?

wystarczy podlaczyc telefon kablem, wiem ze to dla ciebie trudne ;)

 

WOWhttp://screenshu.com/static/uploads/temporary/n2/w3/ly/t124qi.jpg

Link to post
Share on other sites

Ty już na prawdę szukasz takich głupot że głowa boli. Jak chcesz zgrać zdjęcie na komputer to podłączasz iphone kablem i masz folder ze swoimi zdjęciami. Zawsze można plik równie szybko wysłać mailem skoro już mamy te smartfony. Nie wiem czy kupujesz nadal internet na żetony ale widziałem że nawet moja siostra ma w t-mobile 1gb transferu za 5 złotych miesięcznie. Nie wiem jak można to zużyć w 3G. 

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

ale ja nie mówię że dla mnie jest nie osiągalny...nie ciebie oceniać ile mam we lbie kolego... ostanio przeczytałem ile ma poważnych problem z ip 5s... jeden z nich Blue Screen przy synchronizacji z icloud... muszę być żeby kupować to coś.....

po za tym po jakiego czuja wtrącasz się do rozmowy kiedy swoje słowa kierowałem do użytkownika buldoggg.... jeszcze mówisz stać nie stać... nie twój  interes...

Edytowane przez Biafra1987
Link to post
Share on other sites

Ariox nie widzisz że trwa wojna? Zawszę się ktoś musi wpieprzyć w środek pola bitwy...

 

 

:rotfl:

A tak bez żartów to nie chodzi o polskę - w całej europie jest znacznie drożej niż w samej ameryce. Tak na prawdę to wszędzie jest drożej - nawet kanadyjczycy jeżdżą do granicy z US żeby kupić taniej ciuchy czy elektronikę.

Pewnie niższe podatki, dużo większy rynek zbytu i nie wiem co jeszcze Może te sklepy typu walmart itd kupują od chińczyków w takich ilościach że mają ogromne przeceny (już w detalu od chińczyka można dostać duży rabat).

Co ciekawsze - z chin jest bliżej do każdego kraju europy niż do zachodniego wybrzeża US ;)

Link to post
Share on other sites

 

 

Co ciekawsze - z chin jest bliżej do każdego kraju europy niż do zachodniego wybrzeża US ;)

Dodam do tego, że taniej jest z takiej Polski do Chin - i odwrotnie - przewozić towary koleją ładując kontenery z zawartością na wagony niż drogą morską (taką ostatnio informację usłyszałem w TV odnośnie utworzenia takiego połączenia z bodajże Łodzi do Chin przez Rosję).

Link to post
Share on other sites

Fajny się temat robi. Mam popcorn, piszcie dalej. Swoją drogą pytałem o ceny w USA bo dziwi mnie ze wszystko tak tanio mają. Wysłane z mojego Nexus 7.

A jak dodasz do tego ich siłę nabywczą to dopiero robi się tanio :) American dream pełną gębą.

Edytowane przez Synergia
Link to post
Share on other sites

widzę na tym forum ręka rękę myję, nie pozwolę sobie żeby ktoś oceniał ile mam we lbie. to że masz ipona nie znaczy że możesz dawać ostrzeżenie...

 

jeszcze macie żal że taka Polska..

 

Moderatorowi zabolało serce,bo ma ifona. a jak ma ifona znaczy nie możesz mówić o srajfonie źle ...żenada.....

Edytowane przez eVerest
Link to post
Share on other sites

Nie używam iOS zatem nic mi nie brakuje... no, może poza swobodą i wolnością - a zarówno iOS jak i WP8 mnie ograniczają. Niestety. I gdyby było inaczej, oraz gdyby sprzęt od nich kosztował mniej (z naciskiem na produkty Apple'a) to może bym się zastanowił nad nimi. A skoro tak jest jak jest to nie chcę, a przynajmniej nie w tej formie tych systemów operacyjnych, jaka jest teraz.

Mam dla ciebie propozycję, jak tak cię ogranicza wszystko to może zdejmij te ubrania i chodź nago, wtedy poczujesz tą swobodę i nic cię nie będzie ograniczać ani krępować.

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Czytając te wypociny wychodzi na to, że każdy system to syf  :D

Po co te napinki ja nie rozumiem... @Igorrodz te Twoje 'wolnościowe' zapędy są nawet zabawne :)

 

Co do cen w USA to ktoś chyba wrzucał kilka stron wcześniej tabele z cenami jednostkowymi. Po prostu tam mają troche taniej a i ten podatek też mniejszy niż u nas.

Edytowane przez BARTOL48
Link to post
Share on other sites

w moim przypadku od iphona 3g do teraz czyli 5s nie mialem zadnych problemow,ty piszesz ze sa problemy z niebieskim ekranem(to wina pakieru iwork dostepnego za darmo dla nowych urzadzen apple-czytasz tylko to co bije w oczy,mam paru znajomych z ip5s i zaden nie mial problemow z niebieskim ekranem itp jak rowniez ja ;) 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...