Skocz do zawartości

Pierwsza część wiedźmina. Na ile starczy?


Recommended Posts

Ale pytanie.. w ile można przejść Wiedźmina? Śpieszy Ci się gdzieś, może na przystanek?

 

Każda gra zależy od sposobu rozgrywki, jeśli explorujesz świat to może Ci to zająć nawet miesiąc, a jeśli ścigasz się z kumplami, to przejdziesz grę w tydzień przy częstym graniu.

Link to post
Share on other sites

Pierwsze słysze takie problemy, albo kod który kupiłeś był z felernego źródła i został zablokowany (wiele osób miało tak w przypadku Guild Wars 2 np.) albo to jakiś bląd po prostu. Głupie pytanie ale : jesteś pewien żę logujesz się z tego konta na którym masz pełną grę xD ? Napisz w jakim sklepie kupiłeś. Jeśli jakiś felerny z allegro to może być kod kupiony z kradzionej karty kredytowej. Na twoim miejscu napisałbym do supportu battlenetu, tutaj z takim problemem raczej nikt ni cie pomoże, a jeśli przedstawisz im jakiś dowód zakupu albo coś takiego to może oni pomogą

Edytowane przez Wolwgang
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Hm, jeszcze odnośnie Wieśka - jak pistali koledzy, to zależy od ciebie. Jeśli będziesz chciał wejść w świat najgłębiej jak się da, doceniał każdy smaczek, słuchał każdego dialogu i czerpał możliwe najwięcej klimatu, to wyjdzie blisko 50 h, a na jednym przejściu się nie skończy. Mimo niemałej ilości wad zarówno książki jak i growej adaptacji, ukończyłem obie kolejno ok. 3 i 6 razy. Po prostu regularnie, mniej więcej co rok wracam, darzę to uniwersum ogromnym sentymentem. Dość często mi się zdarzało (nawet za tym n-tym razem) stanąć na kilka minut w miejscu i gapić się na stalowo-szare niebo na podgrodziu (szczególne miejsce ma u mnie rozdział I) i po prostu słuchac idealnie dopełniającego obraz soundtracku. Drugą taką produkcję, z takim surowym, swojskim klimatem ciężko będzie znaleźć, korzystajmy, bo prawdopodobnie tylko słowianie będą w stanie w pełni docenić tę produkcję (a wiadomo, że najbardziej Polacy, z tym że my wolimy hejtować i fapać nad Skyrimem) Tyle ode mnie, gra nie jest bez wad, ale nikną one na tle całości.

Edytowane przez voor34
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość usunięty
prawdopodobnie tylko słowianie będą w stanie w pełni docenić tę produkcję (a wiadomo, że najbardziej Polacy,

Szczególnie nawiązania do Balladyny oraz swojskiego sielskiego wiejskiego klimatu w Odmętach ;)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Przeszedłem całego Wieśka(prócz 2 questów pobocznych) w 5 dni po 12/14 godzin, czyli całą grę można przejść tak w ok. 65 h.

 

Co do poziomu trudności, trudny jest sporo łatwiejszy niż normalny w wieśku 2.Ostatnia walka to porażka ;p

 

Jednak gra jest naprawdę cudna i polecam przejść jedynkę jak i dwójkę, ale przedtym przeczytać całą sagę ;)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...