Skocz do zawartości

Pierwsza część wiedźmina. Na ile starczy?


Recommended Posts

Ile godzin mniej więcej zajmuje przejście pierwszej części wiedźmina wykonując wszystkie questy poboczne i główne i jaki można uzyskać maksymalny level? Analogiczne pytanie tyczy się części drugiej?

 

 

//poprawiony tytuł .daft

Edytowane przez .daft
edycja tytułu
Link to post
Share on other sites

zależy jak będziesz grał, słuchał wypowiedzi, rozmów przechodniów czy po prostu leciał z questa do questa. Na 20 godzin powinno ci starczyć, ale to ciężko określić wszystko zależy od cb (osobiście uważam że 1 wieśka była lepsza od 2)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Pierwsza część jest długa. Tylko od Ciebie zależy ile będzie ona trwała. Ja ukończyłem ją w 2 miesiące grając w soboty/ niedziele. Druga część jest krótka, jak się spręży to bez pobocznych misji można ją przejść w 2-3 dni (nie "nołjajfić", tylko troszkę dłużej przysiedzieć)

 

 

Ps: Oby_dwie gry grałem najpierw na poziomie trudności normalny, a następnie mroczny (wcale nie taki trudny jak ludzie opowiadają)

Edytowane przez Igorrodz
"obydwie" piszemy razem
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jeżeli będziesz próbował zaliczyć wszystkie zadania, zajrzeć w każdy zakamarek, wysłuchać każdy dialog itp., to pierwszy Wiesiek zajmie Ci jakieś 50 godzin, natomiast część druga około 30 godzin.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

jeśli chodzi ci o "przejście" d3 to okolo 1-2h z wbiciem 60 lvl bo on ogranicza poziomy trudności ......jesli chodzi o wbicie pagonu 100 to już wiele dlużej aczkolwiek i tak szybko exp leci na nowym patchu :D.....w d3 gra się dla dropu itemów bo fabuła jest słaba.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

nie... jest maksymalnie 60 lvl postaci i mozesz wejsc na stopien inferno dopiero.....po zdobyciu 60 lvl zdobywa sie pagony (exp nadal leci) pagon lvl tzw. dodaje ci tak samo statystyki i mf i gf.....cvos jak zwykly ale dodali to potem i nazywa sie pagon lvl do 100 max sie go wbija :D czyli jakbys mial 160 lvl postaci ;d

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

To już mam pytanie :P Czy jak przejde gre na normalnym poziomie trudnosci (bo inne sa zablokowane, nie?) to potem moge wziac wyższy poziom trudnosci i grać tym samym bohaterem ktorym gralem na :"normalu"? Czy musze od nowa jakiegos goscia tworzyc?

Link to post
Share on other sites

@bartas89

 

jesli pytasz czy sie da w d3 to ofc ze sie da...mozesz grac na normie, koszu i piekle w kazdej chwili :) dodadkowo mozna wybierac sile potworow na kazdym stopniu od 0-10 :)

Edytowane przez maro0724
Link to post
Share on other sites

Bo o to mi chodzi ze gdzies przeczytalem ze na normalu da sie przejsc w 12h. W sie zastanawialem kiedy zdazy sie zalóżmy 50lvl wbic. To wtedy np magiem ukoncze gre na 25 lvl to potem zaczne od tego 25 lvl grać na koszmarze.



Czy trzeba w Diablo 3 chodzic z najemnikiem czy można samemu? Bo wole grac jako samotny wilk  :D

Edytowane przez Bartas89
Link to post
Share on other sites

Diablo 3 nie da się przejść :) ta gra istnieje po to żeby farmić a zawsze możesz wyfarmić lepszy sprzęt. Co do "najemników" to masz ich 3 (templariusza, czarodziejkę i szelmę) z czego możesz chodzić jedynie z 1 na raz (chyba że w fabule masz moment gdzie pojawia ci się 2). Możesz chodzić sam bez nich jednak się to nie opłaca, część ich statystyk przechodzi na cb a na dodatek mają nawet ciekawe umiejętności. Jeśli grasz z innymi graczami nie możesz mieć ze sobą towarzyszy

Edytowane przez Wolwgang
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...