Skocz do zawartości

TV do 3000zł ~42cali pod filmy z kompa.


Recommended Posts

Witam,

Pokój: 3,5 x 3,4 m

Odległość od TV: ~2m

Okno: po boku, płd-wsch

Pora oglądania: wieczór/noc

 

 

Dotychczas oglądałem filmy z kompa za pomocą monitora: LG 19` płaski, dobre odświeżanie, nie smużył. Zamierzam oglądać filmy zarówno z dysku jak i stron internetowych. Dlatego tutaj pierwsze pytanie:

1. Czy na TV odpalę filmy z stron jak         a_n_i_m_e                  s_c_h_i_n_d_e_n ?

 

 

Mam około 3000zł na TV. Najbardziej priorytetowe sprawy:

 

A. Obraz żyleta

B. Brak smużenia

C. Równomierne podświetlenie

D. Dobra czerń

Inaczej mówiąc obraz w jak najlepszej jakości

 

Co do reszty: WIFI wbudowane.

Smart: tak by odpalał te filmy na necie <3, bo oglądam naprawdę sporą ilość anime po za zwykłymi filmami.

 

3D: bez róznicy jak dla mnie.

Link to post
Share on other sites

Ja mam LG 42LM660s - jak dla mnie ideał.Miałem ogromne szczęscie w ogóle nie mam cloudingu prawie tylko po lewej stronie minimalny.Jestem baaardzo zadowolony.Teraz jest nowa seria i odpowiednik to 42 LA660s.Oprocz tego ze ma np. miracast i głośniki 2.1 prawie żadnych zmian.Ja posiadam 2 piloty - tradycyjny i magic.W nowej serii jest tylko i wyłącznie poprawiony magic.Poczytaj jak dla mnie dobre telewizory,lepsze na pewno niż samsung - napakowane bajerami a matryce skandal.

 

Wracajac do mojego zwierzatka - 600Hz(100 + podbicie czyli normalka) masz pasywne 3D z okularami 4sztuki w prezencie + nakladki dla noszacych google na nosku :) - mi sie to bardzo przydaje.Wifi wbudowane oczywiscie , smart słabe ale to nie potrzebne bo mam PS3 takze cos tam juz mam - z tego sie na prawd nie korzysta jak obok jest PC,Smartfon i PS3 :D

Link to post
Share on other sites

To zależy co kto lubi, telewizory z 2013 w stosunku do tych z ubiegłego roku mają szybsze włączanie (coś około 3,9 s) przełączanie kanałów poniżej półtorej sekundy, ciekawym parametrem jest też szybkość wyświetlania stron www (zakładając oczywiście, że ten czas nie będzie spowalniać prędkość łącza) poniżej 4,5s. Oprócz prędkości doczytałem się też że MHL jest dopiero od tego roku oraz chmura LG. Czy brać LA? LM? pewnie zależy od predyspozycji i tyle.

Edytowane przez newsfan
Link to post
Share on other sites
  • 5 miesięcy temu...

Od wczoraj mam LA660s i po pierwszym dniu jestem zachwycony, nie zdążyłem jeszcze wszystkiego przetestować ale jak na razie nie znalazłem prawie nic do czego można by się przyczepić. Jedyne do czego można to przełączanie między kanałami, które trwa ok. 3 s., tak naprawdę to nie mam porównania ile trwa na innych tv tej klasy gdyż to mój pierwszy:). W rtv euro agd odradzano mi ten model i zachęcano do zakupu panasonica et60 i jakiegoś sony, ale całe szczęście pozostałem przy swoim i kupiłem gdzie indziej;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...