Skocz do zawartości

Problem- Nfs Shift..


Recommended Posts

Witam, wczoraj zakupiłem klucz do Origina Nfs Shift.  Pobrało się przez nockę, odpalam, gram sobie godzinkę swobodnie, po czym zmieniłem ustawienia graficzne, bo moja karta spokojnie sobie radziła ze średnimi, to czemu by nie dać Wysokich. Zmieniłem, po czym wróciłem do gry, teraz już nie jest tak wesoło. Gra chodzi idealnie, stałe +60, ale co chwilę gra po prostu się zacina, i wywala do pulpitu/zacina komputer. Wyczytałem że trzeba plik odpowiedzialny za ustawienia graficzne wywalić, tak też zrobiłem, podziałało może z 7 wyścigów. Zwykle wywala na końcu wyścigu, irytujące, bo kiedy wyścig ma 8 okrążeń, i czas w jakim się to przejeżdża jest trochę długi, szkoda to tracić, szczególnie jak się wygra :D

Poradźcie coś, bo nie mam już do tego sił.. Może ktoś z Was spotkał się z takim czymś.

 

Dodam, że Crysis3, Battlefield3 etc, mogę nimi katować komputer Ultrasami w FHD i nic się nie dzieje.

Edytowane przez adsw3r
Link to post
Share on other sites

Spróbuj zainstalować patcha 1.02 na wersję EU, mozesz tez odpalic w zgodnosci, np z xp sp 3

Znów usunąłem ten plik i jak na razie wszystko działa jak należy. Gdzie tego patcha znajdę? Nie rozumiem czemu się na Originie nie pobrał najnowszy patch.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...