Skocz do zawartości

GRID 2 - benchmark


Recommended Posts

@ UP

Od samego początku o tym pisałem. W przypadku tego typu tematów autor powinien podać na samym początku ustawienia w których będzie można przeprowadzać testy tak aby można było porównać różne konfiguracje w tych samych ustawieniach bo o to chyba chodzi?

 

 

 

 

Test wykonujemy za pomocą wbudowanego benchmarka w ustawieniach

Rozdzielczość - 1920x1080
Multisampling - 8 x MSAA
Ustawienia - Preset Ultra


Wynik podajemy w takiej formie jak niżej, razem z informacją o procesorze i karcie graficznej.


Intel Core i7 920 @ 4.2Ghz
6950 1GB @920/1500Mhz

AVG FPS - 50.27
MIN FPS - 39.45
MAX FPS - 65.10

http://img818.imageshack.us/img818/1905/grid220130531082359883.jpg

Link to post
Share on other sites

@ UP

Od samego początku o tym pisałem. W przypadku tego typu tematów autor powinien podać na samym początku ustawienia w których będzie można przeprowadzać testy tak aby można było porównać różne konfiguracje w tych samych ustawieniach bo o to chyba chodzi?

 

 

 

jakim cudem masz średnio 50 fps ???? u mnie  Radeon 7850 bez antyaliasingu wyciąga 49

Edytowane przez jacekgothic
Link to post
Share on other sites

A jak ktoś nie obsługuje tej rozdzielczości? Pierwszy przykład z brzegu - Tommy-T 

 

Możecie zrobić max dla danej maszyny (jak proponował autor tematu) - co będzie o tyle trudniejsze, że trzeba będzie przeczytać na czym kto testował i wyciągnąć wnioski (a wiem jakie czytanie sprawia niektórym problemy, a co dopiero wyciąganie wniosków) albo ustawić zaniżony pre-set na 1280x1024 i wrzucić wyniki jeszcze raz, co zrobi zamieszanie i połowie z tych co pisali nie będzie się chciało tego robić.

Teraz powiedz, czyj pomysł jest lepszy  :roll:

Link to post
Share on other sites

A jak ktoś nie obsługuje tej rozdzielczości? Pierwszy przykład z brzegu - Tommy-T 

 

Możecie zrobić max dla danej maszyny (jak proponował autor tematu) - co będzie o tyle trudniejsze, że trzeba będzie przeczytać na czym kto testował i wyciągnąć wnioski (a wiem jakie czytanie sprawia niektórym problemy, a co dopiero wyciąganie wniosków) albo ustawić zaniżony pre-set na 1280x1024 i wrzucić wyniki jeszcze raz, co zrobi zamieszanie i połowie z tych co pisali nie będzie się chciało tego robić.

 

Teraz powiedz, czyj pomysł jest lepszy  :roll:

Szczerze to po prostu debilizm. Nikogo nie obrażam w tym momencie ale po co takie komplikacje?

Masz konkretne ustawienia gdzie każdy może się do nich odnieść a nie szukać jaki kto może mieć maksymalny antyialising.

 

A w jaki sposób mogę się odnieść do wyniku autora tematu skoro nawet nie wiadomo jak ustawiona jest grafika i procesor, jakie taktowania mają?

Link to post
Share on other sites

 

 

Napisano dziś, 16:29 lwses  W RADKACH NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO JAK   Wygładzanie krawędzi 16 x QCSAA     TEŻ ZABŁYSNOŁEŚ
A ja mam Radka i mam te wygładzania, dziwne... :) 
Link to post
Share on other sites

7850 to 6950 mniejszy pobór v z gniazdka i tyle 

 

6950 6970 miało być szybsze od 5870 i nie do końca tak było powtórka z historri

 

sowix71

Ani w grze ani w ustawieniach grafiki tego niema

 

Doczytaj sobie

 

http://www.tomshardware.com/reviews/anti-aliasing-nvidia-geforce-amd-radeon,2868-4.html

Edytowane przez rolandwally83
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

 

 

A w jaki sposób mogę się odnieść do wyniku autora tematu skoro nawet nie wiadomo jak ustawiona jest grafika i procesor, jakie taktowania mają?

 

Gdyż taktowania GPU widać na screenie?
A skoro nie napisał OC można swobodnie domniemać, że sprzęt działa na stocku?

No cóż...

 

wiem jakie czytanie sprawia niektórym problemy, a co dopiero wyciąganie wniosków
 
Link to post
Share on other sites

DjXbeat

Powiedz mi ty....człowieku jaki zrobiłeś ostatni test jak nie z ustawieniami max. który założyłem od początku po za rozdzielczością !.

 

Jak byś był kumaty i spostrzegawczy to widzisz na screenie (msi afterburner po prawej stronie) na ile mam podkręconą karte.Odnośnie procesora jak nie ma informacji to stock.Inaczej piszesz swoje OC.

 

Druga sprawa: jak chcesz koniecznie porownać sobie wyniki (dla swojej karty) z takimi samymi ustawieniami  z użytkownikiem od zielonych to nie problem by ten wstawił drugi screen dla Multisampling - 8 x MSAA bo u czerwonych ponoć to max.

 

Na temat rozdzielczości już ci napisałem,chyba że zejdziemy do 1280x1024 jak napisał sid.Więc nie spam tylko myśl czlowieku co robisz.

 

edit:

W odwrotnej sytuacji gdybyśmy ustalili ust dla 8 x MSAA to ktoś chcialby zobaczyć GF z 16 x QCSAA

 

Naucz się czytać i myśleć przy tym.

Link to post
Share on other sites

1920x1080 Wszyściutko max, mogło być lepiej ale SLI nie działa, karta nie kręcona.

http://img199.imageshack.us/img199/835/rezerwuarekpisuarek.JPG

So far the best :)

Edytowane przez matt105
Link to post
Share on other sites

Komp z sygnaturki to już dawna historia i pewien rodzaj pechowości z płytami Asus'a :).

Obecny komp to I7 3970X, X79 MSI BIG BANG Xpower II (Miała być EVGA lecz po tym co opowiedział mi kolega zrezygnowałem i chciałem wybrać Maximuska ale też stwierdziłem dwa razy do tego samego dołka nie wpadnę i zresztą stwierdziłem że MSI ładniejsze :) ), Patriot Viper 3 "Black Mamba" 8x8GB (64GB) 2133MHz 10-10-10-27 (Pójdą niżej :) ), Karty Graficzne sami zgadujcie :). Najważniejsze, że nareszcie dzięki nowej pracy mogę mieć normalny wygodny komputer. (Wkrótce gdy ogarnę wolny czas to będzie LC i Duże OC)

Edytowane przez matt105
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...