Skocz do zawartości

Moje 252 dni oczekiwania na paczkę od DARMACZ


Recommended Posts

We wtorek zamówiłem w sleevekingu wentyl corsaira. Z wysyłką ok 65zł. Najpierw mailowo zapytałem o dostępność - potwierdzili i powiedzieli, że wyślą po 19:00. Do dziś nie wysyłali.

Mało tego dziś dostałem błagalny list:

 

Bardzo proszę o pomoc, bo moja sytuacja jest tragiczna. Bardzo ważne jest, abym zdobył wiele pozytywnych opinii. Decyzja należy do Pana/Pani, ja mogę jedynie bardzo prosić o litość z Pana/Pani strony. Niedługo koło się zamknie, mam już coraz mniej szans na zdobycie przychylnych komentarzy od klientów. Konto na Ceneo nie zostanie odblokowane bez minimum 80% pozytywnych komentarzy. Wiem, że popełniałem błędy, ale nie były one wynikiem złośliwości czy zaniedbania. Od 1 marca mamy siedzibę w nowym lokalu, a ciągle czekamy na montera z Netii, który ma podłączyć internet i telefon. Pracujemy na mobilnych internetach i jest bardzo ciężko i drogo. Ceneo to większość zysków dla mnie, bez niego prawdopodobnie zbankrutuje i będzie to koniec dla mnie i mojej rodziny. Jeszcze raz proszę o zrozumienie.

Aby wystawić pozytywną opinię w serwisie Ceneo proszę odnaleźć wśród swoich wiadomości e-mail od serwisu, w którym jest podana cała instrukcja.

Jeżeli nie uda się Panu/Pani odnaleźć takiego e-maila opinię można wystawić klikając w ten link

 

 

Z góry bardzo dziękuję za pomoc i życzę miłego dnia!

Link to post
Share on other sites

Sleevking umiera (nie dziwię się biorąc pod uwagę jakość świadczonych usług). Dajcie sobie spokój z zakupami u darmacza i sleevkinga bo nie wiadomo ile będziecie czekać na zamówienie albo zwrot kasy

Link to post
Share on other sites

Widzę na ceneo że nagle pojawiło się duuuużo opinii pozytywnych. Prośby przez niektórych zostały wysłuchane. Pytanie tylko - co z tego? Jeśli dalej będzie takie same podejście do sprawy jak dotychczas że będą się wypinali na klienta to już bez komentarza...

Z resztą - kto się zraził już do tych sklepów to raczej i tak tam nie zamówi już nic.

Link to post
Share on other sites

Ja też dostałem maila.

Wystawiłem pozytywna opinię, towar dostarczony, bez większych opóźnień. Komunikacja co prawda była kiepska, ale jakoś się dogadaliśmy.

Czy tam jeszcze coś kupię - nie wiem, ale na pewno nie będzie to pierwsze miejsce do którego zajrzę. 

Link to post
Share on other sites

Ja również wystawiłem pozytywną nie mam do nich żadnych zastrzeżeń otrzymałem kompletny towar i wysłali mi go w ciągu 2 dni, kontakt też bardzo dobry akurat z tym nie miałem problemu. 
Miejmy nadzieję że coś do nich przemówi i poprawią się z realizacją zamówień.
U Darmacza niestety nie zamawiałem nic chciałem lecz trochę jestem zniechęcony.

Link to post
Share on other sites

@vuodi,

obiecałem Ci, że zdam relację z zakupów w SleeveKing :-) dziś odebrałem zamówienie, panowie oplatali mi przewód zasilający od pompki LC i przewód zasilający karty dźwiękowej.

Jeżeli chodzi o realizację, niestety była drobna obsuwa, zaledwie kilkudniowa, na szczęście sprzedawca zachował się fair i pomimo, że byliśmy umówieni na odbiór osobisty chciał dostarczyć mi pompkę na własny koszt, w ramach rekompensaty nie chciano nawet zapłaty za oplatanie.

Generalnie obsługa przy spotkaniu twarzą w twarz bardzo miła, w miarę dobry kontakt (przeważnie otrzymywałem odpowiedź na maila następnego dnia).

Jeżeli sklep utrzyma się na rynku, pewnie jeszcze zrobię u Nich jakieś zakupy.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Taka moja rada jak ktoś ma opóźnione zamówienie w sleeveking.pl to najprościej jest napisać maila z prośbą o podanie terminu wysyłki a także poinformowanie o nadaniu paczki przez nich.
Opinia na + na pewno im pomoże, mieli trochę błędów różnego rodzaju ale się starają i chcą naprawić to co było źle i za to się powinno cenić takie osoby że potrafią się przyznać do błędu i próbować go naprawić.

Ja wczoraj otrzymałem drugą paczkę z kolejnego zamówienia a zamówiłem wentylatory które nie były dostępne specjalnie ściągane od producenta z Niemiec, trochę się zdziwiłem że na początku że nie mają skoro jest na stronie ale ok, paczka doszła w przeciągu 3 dni, zamawiałem jeszcze przewody wiec paka nie szła prosto od producenta do mnie to i tak bardzo szybko raz zamawiając pierdoły do pc i domu z Anglii  na zamówienie czekałem 10 dni.

Edytowane przez Stef92
Link to post
Share on other sites

Ja tam nie wystawiam żadnego plusa. Co to za firma, która bajeruje mnie, że moje maile "nie doszły".

 

Stara się teraz, bo mu biznes pada. Nie on się zmienił/poprawił, tylko okoliczności się zmieniły. Wyjdzie na prosta i będzie jak dawniej.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Tego nie wiesz. Trzeba dać szansę każdemu, jak się nie poprawi to umrze śmiercią naturalną i nic mu nie pomoże. W przypadku mojego zamówienia miałem małe zastrzeżenia więc wystawiłem pozytywną opinię.

 

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Link to post
Share on other sites

Pisze kilka maili dziennie do tego pseudosklepu - zero odzewu totalna olewka.

Napisałem z innego maila jako osoba zainteresowana kontrolerem obrotów - odpisali po paru minutach

Napisałem co z moim zamówieniem to napisali, że dziś wyślą i przepraszają za "mega opóźnienie" i że bez dopłat dziś wyślą kurierem (ja wybrałem poaczkomat) wentylator + kontroler.  Napisałem, że kontrolera nie chce (napewno nie od nich) i żeby wysłali dziś paczkomatem tak jak było ustalobne.

A działo się to we wtorek, nie musze dodawać, że do dziś nie wysłali.

Link to post
Share on other sites

Ja Panowi dostałem ostatnio takiego maila od wspomnianego SleeveKinga:) Można tylko sie tylko zastanawiac ..po co to, wystarczy dbać o klientów...

SleeveKing.pl - sklep komputerowy
8.06 (9 dni temu)
cleardot.gif
 
cleardot.gif
cleardot.gif
do mnie
cleardot.gif

Bardzo proszę o pomoc, bo moja sytuacja jest tragiczna. Bardzo ważne jest, abym zdobył wiele pozytywnych opinii. Decyzja należy do Pana/Pani, ja mogę jedynie bardzo prosić o litość z Pana/Pani strony. Niedługo koło się zamknie, mam już coraz mniej szans na zdobycie przychylnych komentarzy od klientów. Konto na Ceneo nie zostanie odblokowane bez minimum 80% pozytywnych komentarzy. Wiem, że popełniałem błędy, ale nie były one wynikiem złośliwości czy zaniedbania. Od 1 marca mamy siedzibę w nowym lokalu, a ciągle czekamy na montera z Netii, który ma podłączyć internet i telefon. Pracujemy na mobilnych internetach i jest bardzo ciężko i drogo. Ceneo to większość zysków dla mnie, bez niego prawdopodobnie zbankrutuje i będzie to koniec dla mnie i mojej rodziny. Jeszcze raz proszę o zrozumienie.

Aby wystawić pozytywną opinię w serwisie Ceneo proszę odnaleźć wśród swoich wiadomości e-mail od serwisu, w którym jest podana cała instrukcja.

Jeżeli nie uda się Panu/Pani odnaleźć takiego e-maila opinię można wystawić klikając w ten link CLICK

http://www.ceneo.pl/12148_sklep_dodaj_opinie#scroll=add-review

Z góry bardzo dziękuję za pomoc i życzę miłego dnia!

Link to post
Share on other sites

OŚWIADCZENIE

 

NIGDY firma PCM-PC własciel sklepu darmacz.pl NIE WSPÓPROCOWAŁA ZE SKLEPEM SLEEVEKING.PL

 

 

Chociaz wystepowała do Nas z taka propozycja.

Zotała ona jednak odrzucona.

 

Jezeli firma Sleeveking.pl twierdzi, ze jest inaczej, to kłamie.

 

Wbrew Naszej woli ma w swojej ofercie sklepu przedłuzki made by darmacz.

Producent, ani My nie mamy z nimi nic wspólnego.

Jakakolwiek próba robienia przez ta firme u Nas zakupów konczy sie anulowaniem zamówienia Z POWODU BRAKU TOWARU.
Dla tej firmy Nasze magazyny sa puste.

 

2-3 krotnie zobił u nas zakupy, w tym jeden raz była to przedłuzka wysłana na podany inny adres niz, adres sklepu sleeveking.pl

 

PS.

Jedyna produkcja przedłuzek trafiła na rynek Brytyjski i Włoski.

Jednak nie trafiła nigdy na stronę jakiegokolwiek sklepu.

Został cały nakład wysprzedany przed wejsciem do oficjalnej sprzedazy.

Dlatego, nie mieli juz czego wstawiac na strony sklepu.

Było to zaledwie 600 szt. róznych przedłużek w róznych kolorach, głownie czarny, biały, niebieski, czerwony (blood red) 

 

 

 

 

 

Cześć,

Nazywam się Łukasz Marek, jestem z redakcji PCLab i mamy z nim identyczny problem tyle tylko, że my czekamy już 1,5 roku. Zgłoś się do mnie na forum PCL przez PW, nick: "chaostheory". 

 

Zgłosiliśmy sprawę na policję i jest ta sama historia do tej pory: składa fałszywe zeznania, bo powiedział to samo o naszej sprawie: "Paczka jest gotowa, ale nikt nie chce jej odebrać, więc nie wysyłam.". Na szczęście za niedługo sprawa się rozwiąże, a darmacz będzie odpracowywał następnymi przedłużkami komornika, o ile sklep jeszcze będzie istniał  ;)

 

Zapraszam do tematu: http://forum.pclab.pl/topic/860571-problemy-z-u%C5%BCytkownikiem-Darmacz-opinie-pr%C3%B3ba-oszustwa/

 

 Na szczęście na cwaniaczków też są sposoby  ;)

 

 

 

Kto jest łgarzem , kłamca oraz cwaniaczkiem widac na załaczonym zrzucie:

 

 

http://abload.de/thumb/chaos1v1kg0.jpg

 

Przypomne, ze 

chaostheory to jest nick "redaktorka" z tamtego forum

 

Zalozył temat i odmówił odbierania paczek telefonicznie, a nastepnie na PW  potwierdził to.-

Edytowane przez darmacz
Link to post
Share on other sites

Tzn. to że kłamie, poniewaz o tym był post??????????

 

Chyba Pan nie zrozumiał, to nie było wyjasnianie sprawy, która dzieje sie nie na tym forum, a tylko odpowiedz na posta

który tutaj napisał

 

"Zgłosiliśmy sprawę na policję i jest ta sama historia do tej pory: składa fałszywe zeznania, bo powiedział to samo o naszej sprawie: "Paczka jest gotowa, ale nikt nie chce jej odebrać, więc nie wysyłam.". Na szczęście za niedługo sprawa się rozwiąże, a darmacz będzie odpracowywał następnymi przedłużkami komornika, o ile sklep jeszcze będzie istniał "

 

A tak nawiasem mowiac o tej sprawie, to nie słyszał Pan jeszcze drugiej strony wiec z wyrokami i osadami bym sie powstrzymał.

Edytowane przez darmacz
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...