Skocz do zawartości

Spadek fps po naciśnięciu przycisku na klawiaturze


Recommended Posts

ostatnio zauważyłem że gdy poruszam myszką w nowszych grach (doświadczyłem tego w GTA IV Dead Island RIptide I Call of Juarez Gunslinger) Wszystko działa normalnie, natomiast gdy nacisnę jakiś przycisk mam ogromne spadki fps, gra praktycznie klatkuje. Poprzednio gdy instalowałem GTA IV już trochę czasu temu wszystko było normalnie i działało płynnie. Ktoś wie o co może chodzić?

Link to post
Share on other sites

Windows 7 64.

 

Intel core i3-530

 

Geforce GT 220.

 

Komputer był w pełni formatowany około miesiąc temu.

 

Wątpie by był to problem sprzętu czy tego że jest on za słaby ponieważ kiedyś już grałem w GTA IV i tego problemu nie było. Gdy nie naciskam klawiszy lecz kręcę myszką wszystko działa normalnie, dopiero gdy coś nacisne jest spadek fps. Ludzie radzili żeby wyłączyć dziennik zdarzeń w usługach ale i to nic nie pomogło :(

aktualnie ściągnąłem malwarebyres Anti-Malware i skanuję komputer, może zapodział się jakiś keylogger

Edytowane przez Wolwgang
Link to post
Share on other sites

nic nie daje, keyloggera nie mam żadnego, przeskanowałem, nie wiem czego może być to problem. Klawiatury? mam zwykłą od labteca z paroma dodatkowymi przyciskami. Ciekawe czy dało by coś zmienienie klawiatury xD

Link to post
Share on other sites

Trzeba wejść w panel sterowania, narzędzia administracyjne, usługi, następnie przełączyć dziennik zdarzeń w tryb ręczny, restart, wejść ponownie i przełączyć na wyłączony-może odszczekiwać się, że harmonogram zadań jest zależny-jeśli nie korzystasz z harmonogramu to nic nie będzie. Znowu restart no i gierka powinna smigać jak złoto

Link to post
Share on other sites

Dziennik zdarzeń mam wyłączony, to było pierwsze co zrobiłem. Zmiana klawiatury też nic nie dała ( xD ). Zauważyłem jednak że jeśli przycisk jest wciśnięty dłuższy czas (około 5-10 sekund) to lag mija, lecz gdy puszę go i wcisnę ponownie to jest to samo



Temat do zamknięcia. Wystarczyło zmienić parę rzeczy w ułatwieniach klawiatury w opcji "Klawisze filtru"

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...