Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam poszukuje laptopa dla dziewczyny na studia. Multimedia, rozrywka 
 

1) Kwota przeznaczona na zakup: coś ok 3000zł jak będzie warto to dołożę te 200zł

2) Rozmiar matrycy (+ewentualnie wymagana rozdzielczość): cytuję "jak największa" ale myśle że ok 17 bedzie akurat 

3) Główne zastosowanie (np. gry, inne multimedia, praca biurowa, konkretny program, etc.): gry, muzyka, filmy

4) Miejsce użytkowania (np. głównie w domu, głównie w plenerze, etc.): raczej dom

 

 

Link to post
Share on other sites

http://www.x-kom.pl/p/121123-notebook-laptop-17,3-dell-inspiron-7720-i5-3210m-8gb-120500-dvd-rw.html?ref=100528637&sm12=NTE=&ts=1369582143&token=da1af15a1f3602429e4c9b0a8db7a8bb

ssd plus hdd, więc szybko wszystko się włączać będzie, karta graficzna która pozwoli odpalić każdą grę, a po podkręceniu uzyskujemy właściwie GTX660m.

Link to post
Share on other sites

Z tym dreamsparkiem nie raz są jajca. Ja np nie mogłem się doprosić przez dłuższy czas. Nie wszystkie uczelnie same z siebie dają dostep do tego programu. U mnie nie dawali nikomu i musiałem gnębić informatyka by ruszył tyłek i zaczął ludziom dawać dostęp.

Niektóre uczelnie dają windowsa na innnych zasadach. Jak dziewczyna idzie na studia to po co jej 17 calowa krowa? Toż to z mobilnościa nie ma raczej nic wspólnego. Będzie chciała wziąść ze sobą/ robić jakiś projekt czy nawet klepać notatki to 17 cali jest bardzo nie poręczne.

Tutaj masz z systemem

http://www.x-kom.pl/p/149843-notebook-laptop-17-3-dell-inspiron-7720-i5-3210m-4gb-500-dvd-rw-win8torba.html?ref=100421822&sm12=MzA=&ts=1369597569&token=f155a0bb8cc5d1e7955bc843bbcb41ed

choć moim zdaniem powinieneś przekonać ją do 15 calówki.

 

wiem, że to samo tylko z systemem

15tki nie proponuje bo najpierw przekonaj dziewczyne. Jak nie to zostaje ten dell bez albo z systemem.

 

z 15tek celowałbym w lapka biznesowego.

Edytowane przez Synergia
Link to post
Share on other sites

Zależy jaka uczelnia, u mnie nie było żadnego problemu, tydzień po rozpoczęciu studiów dostałem dane do konta :) . Zależy jaka uczelnia. Z SSD niczego innego niż to co podałem się nie znajdzie. Chyba że http://www.x-kom.pl/p/119473-notebook-laptop-17-3-asus-r700vj-t2112h-i5-3210m-4gb-500-dvd-rw-win8.html?ref=100528637&sm12=NTE=&ts=1369582143&token=da1af15a1f3602429e4c9b0a8db7a8bb i samemu dołożyć SSD (elementy montażowe jeszcze trzeba dokupić, Asus o tym chyba nie pomyślał)

Edytowane przez Rashton
Link to post
Share on other sites

Chyba nie widziałęś tego samsunga. Jakościowo obudowa jest z bardzoi fajnej jakości tworzyw. Dellowi napewno nie ustepuje i ejst lepsza niż w asusie.

 

@brzmi to zabawnie bo to asus ma jeden z najgorszych serwisów a ten model próćz aluminiowego palmrestu to plastiki rodem z acera 5750.

Edytowane przez Synergia
Link to post
Share on other sites

Mam dwa asusy i badziewnie wyglądają a przynajmniej szału nie ma no i standardowo kiepski serwis, ten Samsung jest niezły wlasciwie to od Della różni sie dyskami reszta bebechów taka sama o ile si enie mylę :D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...