Skocz do zawartości

Project Buła, Homemade PC Case (Obudowa własnej roboty)


Recommended Posts

No tak ale mówiłem o 120-128 na 256 nie mam tyle kasy ; ) dlatego co jeszcze możecie polecić poza Samsungiem ?

 

Dysk głownie będzie do systemu, przeglądarki i może Adobe After Effects.

Edytowane przez MasterBula
Link to post
Share on other sites

Nie mówiłem o 840 pro, a o ogólnym cenniku porządnych ssd 256 gb. Osobiście wolałbym mieć 2x więcej miejsca, niż o może 10% lepsze osiągi, których i tak nie odczuje.

 

i tak i nie, w przypadku Buły wykorzysta to, szczególnie, że dysk mu pewnie będzie służył jako Scratch Disk do after effectsa, szczególnie jeśli będzie pracował na 100 warstwach i 200 pociętych plikach filmowych, które osobno będzie też chciał otwierać i poprawiać.. co do 850pro to wątpię, że on będzie miał tylko na papierze takie transfery, być może 470MBs zapisu mieć nie będzie ale 400+ raczej na bank w realnym użytkowaniu  ;) testy HDTune to tylko testy, ale nawet na nich widać, że odbiega od każdego innego dysku.. w HDTune wychodzi mu specyfikacja 470/440MBs co jest mega osiągnięciem na tle 840pro 470/370MBs...

 

http://www.tweaktown.com/reviews/6479/samsung-850-pro-128gb-ssd-review/index4.html

 

najlepszym wyborem 128GB byłoby zakup M6S lub M550 (któremu transfery potrafią skakać przy zapisie, nie tylko w tym teście ale czytałem o tym parę zdań za granicą co jako Scratch Disk "trochę" niefajnym jest zjawiskiem. Jest jeszcze opcja wyrwać używanego M5Pro. Sam dysk 840pro nie jest jakiś koszmarnie drogi, 399zł w Xcom z przesyłką gratis to tylko 80-90zł więcej w porównaniu do M6s/M550... idąc do klubu na barze się zostawia 200zł  :x chyba, że dysk ma być nie jako Scratch Disk tylko na system no to w tej samej cenie nic tylko brać MX100, transfery trochę niższe ale na programosy zawsze lepiej mieć więej miejsca

Edytowane przez Vieworld
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...