Skocz do zawartości

Zestaw: 90% do grania, 10% internet, filmy HD i inne Multimedia [UK] do 5000.


Recommended Posts

Witam wszystkich,

 

dysponuję budżetem około 5000zł (1k funtów) i chciałbym prosić was o pomoc w złożeniu komputera przede wszystkim do gier. Mieszkam w Szkocji i będę kupował wszystko z ebay.co.uk lub ewentualnie Amazona. Przyznam się, że nie znam się dobrze na temat składania zestawów PC, ale poczytałem trochę forum i złożyłem coś co przedstawię w linkach poniżej. 

Chciałem zaznaczyć, że nie umiem podkręcać procesorów i kart graficznych, więc wersje OC raczej mijają się z celem.

 

  • Zastosowanie komputera : GRY, Multimedia
  • Maksymalna kwota : 5000 złotych (1k funtów)
  • Których części potrzebuję : Grafika, Procesor, Płyta Główna, Chłodzenie, HDD, Obudowa, Nagrywarka DVD, RAM, 
  • Czy będę podkręcać sprzęt? : Raczej nie, jestem w tym temacie upośledzony ;-)
  • Rozdzielczość mojego monitora : 1920x1080
  • Specjalne wymagania : musi mieć wi-fi, być cichy
  • Części z poprzedniego komputera : Klawiatura, Myszka, Monitor 23', głośniki, słuchawki
  • Własna propozycja zestawu 
  1. Karta Graficzna: Radeon 7970 // 2x  GeForce GTX660
  2. Procesor: i5 3570K
  3. Płyta Główna: MSI Z77A-G45
  4. Pamięć: G-Skill Ripjaws 8GB 1600MHZ
  5. Zasilacz: Corsair AX760
  6. Nagrywarka: LG 24x
  7. Chłodzenie: Nie mam pojęcia...
  8. Obudowa: Jak powyżej

 

 

  • Inne : Nie wiem czy dysk SSD w tym zestawie coś da, ale jak tak (i będzie to w budżecie, to dlaczego nie). Aha, odnośnie obudowy: nie musi być super ekstra, bo i tak na nią patrzeć nie będę. Ma dobrze odprowadzać temperaturę, pochłaniać dźwięki z wewnątrz, wygląd jest drugorzędną rzeczą.

 

Link to post
Share on other sites

to może Fractal   Ciszej http://www.amazon.co.uk/Fractal-Design-Define-R4-Case/dp/B008NFWNFO/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1369509471&sr=8-1&keywords=fractal+design+r4

BARDZIEJ PRZEWIEWNA Midi Arc 2
i5 3350p/3470 jak nie będziesz podkręcał ,ale spoko możesz wziąść może ci się kiedyś przydać
Chłodzenie powietrzne powinno starczyć i ewentualnie inny wentylator na procek (ale raczej nie koniecznie)

Edytowane przez Hector87p
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...