Skocz do zawartości

HTC One vs Samsung Galaxy s4 vs reszta świata


Recommended Posts

Gość usunięty

Na coś trzeba się zdecydować - zakupu nie można odkładać w nieskończoność bo nic się nie kupi. Moim zdaniem najlepiej iść do jakiegoś salonu, poprosiś o wszystkie, które są interesujące, pobawić się nimi i zdecydować (a kupić można gdzie indziej). A jak nie będą w salonie mieli ale będzie on w ofercie tego operatora - niech sprowadzą, to ich obowiązek.

Link to post
Share on other sites
Gość usunięty

 

 

Czy to urządzenie trafi do Polski? Póki co nie mamy co do tego pewności fakt jest taki, że to kolejny “Es cztery”, który denerwuje obecnych posiadaczy odmiany tego telefonu. Kupisz później dostaniesz lepszy produkt od Samsunga? Tak nie powinno to działać. Sądzę, że wielu z Was zastanowi się zanim w ciemno kupi Samsunga Galaxy S 5 (V?).

I tym optymistycznym akcentem można by zakończyć rozmowę o kolejnej wariacji SGS4 :P

Link to post
Share on other sites
Dlaczego wybrałeś S4 a nie HTC One? Czym się kierowałeś przy wyborze?

Bo dla mnie S4 jest po prostu lepszy. Za One przemawia jedynie wykonanie i głośniki. A przy wyborze kierowałem się głównie ceną. U mnie One jest o 100 CHF droższy od S4. Ważny był też aparat więc automatycznie wybór padł na S4. Co do nakładki to nie obchodziło mnie to zbytnio bo i tak ''poszpanuje'' może z tydzień czy dwa i wgrywam sobie CyanogenMod'a.

 

 

 

Mixtape nie doskwiera Ci brak radia? Czyli mówisz na ten moment nie opłaca się brać Note II 32GB za 2000 zł?Wiesz zbieram trochę kaski na nowy smartfon i nie wiem na co się zdecydować. Jak wyjdzie Note III na snapdragonie 800 to już Note II nie będzie miał szans  z Note III.A to będzie już niebawem(na początku września)Po drugie samsung chce przedstawić nową (ulepszoną)  8 rdzeniową OCTę .Może warto poczekać,niż robić pochopną decyzje?

 

Ja nigdy nie używałem radia FM w telefonie więc mi ten problem nie doskwiera. Co do wyboru to ciężko powiedzieć bo nie wiadomo jak ta ulepszona Octa będzie się sprawować w praniu. Moim zdaniem lepiej poczekać.

 

 

 

Jest lepszy ale też jest droższy. Ile wydałeś na SGS4, jeśli mogę zapytać?

 

W moim kraju ( Szwajcaria ) równe 600 CHF czyli 2067 zł. Dla mnie te 600 CHF to jak dla Ciebie może z 450 zł ;)

Edytowane przez Mixtape
Link to post
Share on other sites
w PLAY HTC One jest wycofany ze sprzedaży ponieważ "z powodu wad konstrukcyjnych ma problemy z siecią" (słowa konsultantki) a w TM jest oferowany oczywiście za kawał kasy

 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość usunięty

Skoro są z nim problemy w mojej sieci to rezygnuję z zamiany. Na poważnie :menda:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nigdy nie chciałem choć kusi ekran widocznością w słońcu. To moim zdaniem jedyna zaleta tego fona.

Link to post
Share on other sites

Ostatnio byłem w salonie te-mobaj, po dotykać paletek.

Wreszcie postanowiłem co sobie wezmę i nie jest to żaden z powyższych 3 telefonów.

Już piszę dlaczego:

- Szajsung odpada bo plastik everywhere. Do tego straszna z niego paletka i nie ma przycisku aparatu.

 

- HTC odpada bo... moja Xperia Neo V robi lepsze foty i nagrywa obraz. Do tego nie posiada przycisku aparatu oraz nie ma wejścia na memorkę.

 

- Z odpada (po ciężkiej decyzji bo zobaczyłem białą  :cry: ), bo gdy trzymam go prawą dłonią i wydobywa się z niego jakiś dźwięk to... ten dźwięk się nie wydobywa bo zatykam głośnik dłonią.

Na co mi ta wodoszczelność jak i tak nie zrobię foty pod wodą bo... nie działa wyświetlacz a telefon nie ma przycisku aparatu = strzał w stopę.

 

Stanęło na tym, że w abonamencie za 79,99 wezmę Xperię SP (białą  :D ) za 1zł. <- pod warunkiem, że ściągną ją do salonu bo nigdzie na magazynie jej nie ma a czarnego telefonu brał nie będę. O nie.

Dlaczego Xperia SP? Bo od czasów SE T68i miałem przycisk aparatu i nie wyobrażam sobie go nie mieć.

 

Chciałbym zobaczyć ludzi gimnastykujących się z robieniem zdjęcia jedną dłonią na ekranie 4-5" telefonu.

http://memestorage.com/_nw/20/02384240.jpg

Link to post
Share on other sites

Zrób cheese albo smile w klubie trzymając w jednej ręce browar a w drugiej S4 :D

 

Ciekawe czy głośniej to wypowiesz od muzyki grającej na imprezie.

To jest tylko jeden przykład i wcale nie ekstremalny.

Link to post
Share on other sites

Od 1:45 widać cuś na wzór anteny.

 

http://www.youtube.com/watch?v=yyfuBhWbhtE

 

Do tego:

http://d3nevzfk7ii3be.cloudfront.net/igi/lrDLUKYtC2jQi6nd.large

 

Po lewej na PCB widać wyprowadzenia styków tylko nie wiem od czego.

 

Inna sprawa:

http://d3nevzfk7ii3be.cloudfront.net/igi/IDhhPQYnCBogaKT3.large

 

3 szare kółka w szeregu u góry obudowy łączą się z tymi 3 wyprowadzeniami na PCB:

http://d3nevzfk7ii3be.cloudfront.net/igi/oeVZoPEvVdGOOLLF.large

 

Według speców rozbierających tego fona to styki anten...

Link to post
Share on other sites

Mialem ostatnio taka akcje w moim One, ze podczas przegladania neta -zatrzymal sie. Nie reagowal na nic, po nacisnieciu i przytrzymaniu "power" mrygaly przyciski "home" i "powrot". Po podlaczeniu do ladowarki (mialem 11%) -zero reakcji. Po okolo 5 minutach dostalem komunikat, ze chrome przestal dzialac. Wszystko wrocilo do normy  :roll:

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...