Skocz do zawartości

GTX 670 na Allegro


Recommended Posts

Nie śpiesz się i śledź allegro, ja ostatnio kupiłem  Gigabyte Gtx 670 OC z WF3 za 1200 na gwarancji z papierami, pełen box. Także spokojnie może dostać 670-tkę na gwarancji do 1200 z dobrym chłodzeniem.

Edytowane przez zyga101
Link to post
Share on other sites

Nawet nie oglądaj sie za używkami typu Gtx 670 bez gwarancji, do 1200 zł najlepszym wyborem będzie Radeon 7950, wydajność praktycznie ta sama co 670..

 

 

Z całym szacunkiem,ale HD 7950 nieco brakuje do GTX 670 jeśli chodzi o wydajność :menda: Pierwsze lepsze dwa testy z dwóch najpopularniejszych gier ostatnimi czasy :

 

 

http://s15.postimg.org/9dt2tivnr/crysis3_evil_1920.jpg

 

http://s24.postimg.org/grltq6wld/metro_1920_gpu_vhigh_ssaaoff.jpg

Link to post
Share on other sites

@Znawca,

Wybrałeś dwa tytuły, w których AMD dławi się jak cholera, co nie zmienia faktu, że GTX670 i tak jest wydajniejszy, i nie jest to "tylko trochę". 

Tak jak effendi, próbowałbym się dogadać sprzedawcą tego ASUS'a.

Edytowane przez Kz3Ko.
Link to post
Share on other sites

Na allegro masz dobre GTX670 od MSI czy to od ASUSA czy GIGABYTE z topowymi chłodzeniami, długą gwarancją już od około 1300pln, z resztą wklejałem Ci już linki celuj w takie ;). NP. : 
http://allegro.pl/okazja-gigabyte-gtx-670-oc-2048mb-gddr5-gwar-krk-i3270625464.html

http://allegro.pl/asus-gtx-670-dc2-2gd5-1280mhz-gwarancja24-660-lodz-i3274655545.html



p.s. Warto dołożyć 100pln :D

Link to post
Share on other sites

Gdybym chciał kupić bez licytacji to musiał bym wydać 1300 więc chyba lepsza będzie licytacja bo kto wie może uda się kupić po okazyjnej cenie :)



Mówisz o GTX 460 którego masz w opisie? Musi być jakiś zaje... skoro sprzedajesz go po sklepowej cenie :D

Link to post
Share on other sites

Proste, na licytacji można wyrwać taniej dobry sprzęt. Tylko trzeba być cierpliwym. Mi się w taki sposób udało wylicytować kiedyś praktycznie nowego Asus K53E za śmieszne pieniądze.

 

 

 

 

Mówisz o GTX 460 którego masz w opisie? Musi być jakiś zaje... skoro sprzedajesz go po sklepowej cenie

 

To był żart. Nie mam zamiaru go sprzedawać, bo nie planuję zmiany sprzętu w tej chwili.

Edytowane przez radek0406
Link to post
Share on other sites

Ja mam Gtx 670 od Asusa, wersję OC od okolo 2 miesięcy i jak narazie wszystko jest ok i jestem bardzo zadowolony :-)OC do zegarów z TOP i jest git :-D maks temp jaką osiągnąłem jak narazie to 72 stopnie przy użyciu 100%<br />

Edytowane przez koowall
Link to post
Share on other sites

Proste, na licytacji można wyrwać taniej dobry sprzęt. Tylko trzeba być cierpliwym. Mi się w taki sposób udało wylicytować kiedyś praktycznie nowego Asus K53E za śmieszne pieniądze.

 

Czasami się zdarza że okazje to tak naprawdę fake.

 

Pod koniec zeszłego roku nadziałem się na "grubciapl" z allegro.

Okazało się że to zwyczajny oszust, 85 negatywnych komentów a ilu oszukanych tak naprawdę było to nie wiadomo.

Podliczona łączna kwota przeze mnie to 46 tys. zł które wpłynęło na konto pani Basi (firma stała na panią Basię, a sprzedawał jakiś facet który działał w jej imieniu czy jakoś tak)

Pieniążki - 1050zł, odzyskałem po ponad 2 miesiącach z Programu Ochrony Kupujących, do tego jestem stratny przez czas na wypełnienie papierów oraz  godzinne składanie zeznania na policji.

Jak to mówią, chytry dwa razy traci, trzeba być ostrożnym na rzekome "promocje"

Edytowane przez Hezen
Link to post
Share on other sites

Mi też wydawało się wszystko w porządku, gościu miał tylko 2-3 negatywy reszta pozytywne.

Okazało się że ci którzy dawali pozytywy to kupili przedmioty poprzez odbiór osobisty... które odbywały się na przystankach,dworcach i itp w warszawie i okolicach,

Żaden allegrowicz tego nie napisał, nie wiadomo jak było z gwarancją a do tego ludzi zwodził po ponad 2 miesiące że im wyśle towar.

Dobrze że ja zareagowałem po ponad 3 tygodniach gdy coś mi nie grało, założyłem na forum prawnym temat co w  takiej sytuacji zrobić i wtedy sprzedawca dzwonił po wszystkich ze zaprzestaje sprzedaży towarów i zajmie się wysyłaniem paczek które dawno miały trafić do kupujących - ładne bajki cisnął przez telefon ale mu się nie udało ;)

W ciągu 2-3 dni nagle wszyscy zwodzeni ludzie dzięki mnie się obudzili i popłynęła fala negatywów - w ciągu 4 dni prawie 50 negatywów :o

http://forumprawne.org/prawa-konsumenta/357558-sprzedawca-nie-chce-zwrocic-pieniedzy-allegro-pl.html

Ponad 470 postów, 38k odwiedzin tematu :)

Edytowane przez Hezen
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...