Skocz do zawartości

Smartphone do ok 1000zł


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Igoruss,

Recommended Posts

Witam,

  Poszukuję nowego (dla mnie) może byc także używany smartphone w cenie ok 1000zł. Od nowego telefonu oczekuję przede wszystkim:

- możliwości zainstalowania karty pamięci.
- dobrego, solidnego, wyraźnego wyświetlacza, przez który nie będę dostawał białej gorączki w ciągu dnia.
- Wi-Fi i GPS
- Aprat który zastąpi mi na tyle na ile to możliwe komapkt który nie zawsze mogę włożyć do kieszeni.
- Płynność działania, (z miejsca zaktualizuję androida do możliwie najnowszej wersji) wiec pozostaje to jakie ma podzespoły.
- rozsądnego czasu czuwania i masy.

  Zerkając na Allegro nasuwają się takie myśli:

Samsung Galaxy SIII - nowy ok 1200zł/ używany ok 900zł
iPhone 4 - ok 1000zł
Sony Xperia S / T - OK 1000zł
LG Swift 4xHD - ok 1000zł

oraz telefon nad któym zastanawiam się dluższy czas LG Swift G (Otpimus G) cena na allegro za którą można wyrwać to ok 1300zł czy warto?

Który Wy byście wybrali i dalczego ?

Pozdrawiam!

 

 

Link to post
Share on other sites

Swift G posiada Snapdragon S4, 4-rdzeniowy Krait 1,5-1,7 GHz, 28 nm, Adreno 320 i 2Gb Ram  więc wnętrzności ma lekko wydajniejsze jak SGS III co potwierdzają benchmarki (szybszy procek i grafika) w działaniu zaś normalnym to praktycznie to samo. Więc mylisz się pisząc, że jako jedyny posiada 4 rdzenie (swoją droga ile jest aplikacji wykorzystujących 4 rdzenie na andku? nie dajmy się zjeść marketingowi)

 

Zastanwia mnie kwestia aparató w sgs III vs Swift G oraz jakości wykonania i zastosowanych materiałów.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Na starcie odrzuciłbym Xperie S oraz Iphona, bo są nowsze i lepsze modele. Dalsza selekcja jest już dużo trudniejsza jednak z kręgu podejrzanych wykluczyłbym LG 4x ze względu na przeciętny czas pracy oraz to że w podobnej cenie masz lepszą Xperię T.

S3 czy Opt G wymagają sporej dopłaty (btw, za 900zł raczej nie kupisz sensownej używki S3, najwyżej ze zbitą szybką) i sam musisz zdecydować czy warto. A wybierając z tych dwóch to osobiście wolałbym LG Optimus G bo ma wydajniejszy procesor, wiecej ramu i solidniejsza obudowę :)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...