Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam mam problem gdyż niedługo czeka mnie wyjazd w góry.Potrzebuje kupić jakieś buty najlepiej jak najtaniej bo to jest "jednorazowy" wyjazd, oraz mam deficyt budżetowy w domu... :). Co polecacie jeszcze w nie zabrać ?

Link to post
Share on other sites

[ciach] jade z grupą więc dziewczyn nie będzie brakowało :) Chodzi o jakieś przydatne rzeczy w górach które są potrzebne a przy przegotowaniach nie myślimy o nich a potem są nam potrzebne :) ( Pierwszy raz jadę).

 

Co do butów to widzę że się nie dogadamy :D

Taniej będzie wykształcić sobie chwytne stopy.

Jeszcze nie mam własnego źródła dochodu, jak ty BIGPUN bo ty już jestes stary "kapeć" %-)  a ja jeszcze młody wilk :menda:

 

//nie klnij! .daft

Edytowane przez .daft
słownictwo
Link to post
Share on other sites

jade z grupą więc dziewczyn nie będzie brakowało :) Chodzi o jakieś przydatne rzeczy w górach które są potrzebne a przy przegotowaniach nie myślimy o nich a potem są nam potrzebne :) ( Pierwszy raz jadę).

 

uuuu Panie, jak góry i kobitki, to koniecznie zakup ocieplane prezerwatywy z termosem :)

 

 

 

Jeszcze nie mam własnego źródła dochodu, jak ty BIGPUN bo ty już jestes stary "kapeć"   a ja jeszcze młody wilk

 

 

ja już się nie mogę doczekać 40tki, wtedy najwięcej 18tek się łowi ;);) ;)

Link to post
Share on other sites

wystarczy że się dorobisz Bmw lub czegoś luksusowego i masz kobiete ;)

 

Sory ale nie wierze w miłość 17-20 latki do meżczyzn powyżej 40...A jeżeli jest tak to są to znikome związki...Aż glupi być z córką kolegi z którym chodziło sie do ogólniaka :)

Co do jednonocnych przygód to jak najbardziej !! :)

Link to post
Share on other sites

To była przenośnia :) Jeżeli cię uraziłem to sory ale poprostu takie jest moje zdanie. Co do BMW to fajne samochody ;).Chodzi mi o to że takie laski lecą na kase a nie na atrakcyjność mężczyzny...Chyba że jestem jeszcze "młody" i mało wiem ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...