Skocz do zawartości

i7 3770k, jakie części do tego?


Recommended Posts

Witam. Chciałbym złożyć komputer na pare lat. Ale interesuje mnie taki, który uciągnie najlepsze gry. 

 

Niektóre części mam już ustalone:

Procesor: i7 3770k

Płyta główna MSI Z77A-G45 Intel Z77 LGA 1155 (3xPCX/VGA/DZW/GLAN/SATA3/USB3/RAID/DDR3/CROSSFIRE)

 

Chciałbym, żebyście złożyli mi do tego jak najtańsze i najlepsze:

 

- zasilacz

- obudowa (jakaś ładna. :P)

- ram (8-16GB)

- chłodzenie (ciche, tanie i dobre)

 no i wszystko to co pominąłem, oprócz monitora i karty graficznej. Chciałbym, żeby wyszło jak najtaniej, ale też żeby sprzęt był bardzo wydajny i na lata.

Link to post
Share on other sites

Nie może być. 3000 bez procesora i płyty głównej? Napisałem, że wliczając procesor + płytę główną ma wyjść 2500-3000. 

 

Zestaw użytkownika ryba21184 mnie interesuje, ale nie znam się za bardzo na tym. Mógłby ktoś potwierdzić, że starczy mocy? Dodam, że chciałbym robić OC procesora.

Edytowane przez Kopamatakawa
Link to post
Share on other sites
Gość rezerwuar

Ale czemu tak mieszasz? Rozumiem, że kupujesz kompa i w mózgu już sobie zaklepałeś 3770, który w 90% będzie się nudził - najlepiej by było gdybyś założył po ludzku temat(wg schematu) a wtedy Ci coś złożymy.

Link to post
Share on other sites

Co znaczy według tematu i co  znaczy, że będzie się nudził? Ja mam zamiar kupić procesor do grania i streamowania. Chciałbym mieć bardzo dużo mocy i prędkości działania, więc chcę mieć ten "najlepszy" procesor. Obudowę, zasilacz, coolery chce mieć wystarczające, żeby utrzymać komputer przy życiu. Ram oczywiście jest bardzo ważny, więc chcę mieć dobry i dużo, więc około 8-16GB. Planetside2 i Arma 2,3 wymagają takich ustawień. Proszę, żeby ktoś z Was złożył mi odpowiedni sprzęt wliczając jakiś dobry procesor, który starczy na dłużej. 

Link to post
Share on other sites

Dobre, więc chciałbym złożyć komputer do grania oraz streamowania obrazu z gier. Posiadam monitor 1680x1050 i kartę graficzną AMD Radeon HD Series 6770 (kijową, ale daje rade). Procesor będę kręcić. Komputer ma być wydajny w 100%, musi posiadać USB 3.0, ładną, wygodną i funkcjonalną obudowę, zasilacz, który uciągnie kręcenie, cichy cooler. Jak pisałem wyżej, mogę kupić na raty albo w hurtowni "po znajomości", ale chciałbym, żeby zestaw kręcił się w granicy 2500-3000zł. 

Propozycje sprzętu to:

i7 3770k, MSI Z77A-G45

Link to post
Share on other sites

Nie opłaca ci się pakować w i7 spokojnie wystarczy ci i5, ale jak lubisz dopłacać dla zaoszczędzonych paru minut ok twój problem. Lepiej byś wyszedł dokładając do normalnej grafy. I7 się bierze w budżecie ok. 5000 zł.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...