Skocz do zawartości

7970 - Asus DirectCU TOP II - porady


Recommended Posts

WItam, mam zamiar kupic karte 7970. Oczywiście napaliłem się na wersje od asusa.

Wszystko jest ok , ale mam dylemat i nie wiem czy bede żałował.

Wersja od asusa nie posiada HDMI!... ma tylko 2x dvi i 4x displayport.  W zestawie daje tylko adapter dvi-hdmi.

Nie wiem , ale dla mnie to minus tej grafy. Jakośc dvi a hdmi ponoc jest żadna ...ale w końcu jesteśmy przyzwyczajeni do tej opcji.

Karta za pnad 1,5K i nie dają HDMI ...boshh :[

Jej zaletą na pewno jest chłodzenie  i można ją nawet troszkę podkręcic. Zaletą drugą są 3 latka gwarancji.

 

Byc może powinienm wziąc innego producenta chłodzenia? Msi , VaporX  Sapphire? Gigabyte ? (te mają chociaż hdmi)

 

Edit: Dodam , że na hdmi zależy mi bo, na razie będe używał TV zamiast monitora , a nie jestem przekonany do dvi , przejściówek adapterów i innych ... a Co WY o tym sądzicie ? 

Edytowane przez yorimo
Link to post
Share on other sites

Przecież gigabyte i asus są w podobnych cenach. GigaByte ma ponoć już zablokowane podkręcanie ? Bo coś się obiło o uszy.

 

Asus daje adapter , ale troszkę mnie to nie pociesza. Za wersje asusa płaci sie teraz ok 1620-1650 zależy gdzie.

 

 Gigabyte Radeon HD 7970 OC 3GB DDR5 PCI-E BOX ok 1570zł.

Chyba  ża ghz edition z 1100 podkręconą , ale chyba to już się cenią ....dużo.

Link to post
Share on other sites

no w sumie nie...chyba każdy z was ma podłączonie hdmi teraz w kompach ... :P

DVI przecież też dźwięk przesyła , mi chodzi tylko o jedno ....boje się że adapter który daję asus  , nie da mi takiej samej jakości jak hdmi-hdmi.

Chcę połączyć tego radka z TV który ma  hdmi a nie DVI (więc only adapter albo kabel jakiś dvi-hdmi)

 

Chyba , że nie ma sensu brać asusa , i brać tańszego sapphire , albo gigabyte...(tylko który?)\

Mi wystarczy 1100 mhz ...więc dużo kręcić nie bede 

Edytowane przez yorimo
Link to post
Share on other sites

Boże...to podłącz sobie TV przez adapter HDMI-DVI T_T A jak już tak Cię to boli, to kup kabel DP-HDMI. Co to za problem? Wszystkie te wyjścia to wyjścia cyfrowe. Z jakości obrazu nic nie stracisz, więc nie rozumiem tematu...Jakbyś podpinał kabel DVI-D-SUB, no spoko, jest problem, bo defakto podpinasz się pod złącze analogowe, ale nie w Twoim przypadku, więc...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...