Skocz do zawartości

Asus gtx 670 czy jest uszkodzony???


Recommended Posts

GTX 770 jest wydajniejszy od 670 :) Jeżeli masz fundusze na 770 to bierz go :)

fundusze by sie znalazly..tylko czy jest sens??gtx 670 nawet i teraz jest bardzo wydajne a ceny spadly na PLN okolo 900 zeta nowy 770-tke ciezko ponizej 1500zł wyrwać..

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

GTX670 jest nieco wydajniejsza od GTX760. Jeśli faktycznie wyrwiesz kartę z np.24m gwarancją za 900 zł, to bez zastanowienia brałbym GTX670. Różnica w cenie 600 zł względem GTX770 nie jest warta różnicy wydajności pomiędzy tymi kartami. Gdybyś jednak kupował GTX670 w cenie 1200 zł, doradziłbym dozbieranie funduszy i kupno GTX770 i choć 300 zł wciąż nie pokrywa się z różnicą wydajności, to GTX670 w cenie 1200 zł jest już mało opłacalny.

Link to post
Share on other sites

GTX670 jest nieco wydajniejsza od GTX760. Jeśli faktycznie wyrwiesz kartę z np.24m gwarancją za 900 zł, to bez zastanowienia brałbym GTX670. Różnica w cenie 600 zł względem GTX770 nie jest warta różnicy wydajności pomiędzy tymi kartami. Gdybyś jednak kupował GTX670 w cenie 1200 zł, doradziłbym dozbieranie funduszy i kupno GTX770 i choć 300 zł wciąż nie pokrywa się z różnicą wydajności, to GTX670 w cenie 1200 zł jest już mało opłacalny.

900 zeta nówka od msi a 950 zeta od gigabyta,sam jestem zdziwiony taką ceną bo w tych pieniadzach chodza 660ti.Bardzo mnie kusi to 770 ale masz racje ze nie warto 600 zl doplacac.Zreszta te 670-ki stanialy dzieki premierze 770-tek :D,dodam ze za tego asusa który odszedł przedwczesnie dalem 1450 uzywka.

Edytowane przez wojtekunc
Link to post
Share on other sites

I MSI i Gigabyte dobre :) Moim zdaniem Gigabyte ma wydajniejsze chłodzenie , ale jakiej nie wybierzesz to będziesz zadowolony

miałem gigabyte 660 ti,bylem zadowolony,mi zalezy bardzo na ciszy,w tej chwili to najglosniejsze w mojej budzie sa hd.kupil bym juz ta 670-tke ale kusi mnie 770,ale fakt jak narazie jeszcze za droga..Moze cos potanie do listopada bo wtedy zamierzam cos kupic jak pojawia sie noew ciekawe tytuly jak BF4 itd.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...