Skocz do zawartości

Słuchawki do gier ~` 150zł + Mikro


Recommended Posts

Jak w temacie, kupuje mój kumpel, ja już Was prosiłem o radę, i wyłapałem Denony za 150zł  :)


Teraz czas na niego. Mikro będzie Zalman, polecony przez was, spełnia u mnie się dobrze.


Więc jakie te słuchaweczki? Jego wymagania:


-Nausze, dość duże


-Wygodne, aby można było w nich wysiedzieć 2-10h dziennie  :D


-Do gier, aby to stereo chociaż troche oddawało pole walki (Battlefield 3, Cod Bo1)


-Dobra jakość dźwięku/przyzwoita


 


Główne zastosowanie to właśnie Fpsy, i ta orientacja w przestrzeni, to jest niezbędne. 


Po tym jak chciał kupić Fatality Gaming musiałem tu napisać, bo bym nie wytrzymał patrząc jak źle wydaje pieniądze  :)


Najlepsza orientacja, to niby Stereo 2.0, więc pomóżcie, aby nie uległ marketingowi i nie kupił słuchawek "do gier"


 


**Nie usuwać tematu, tak, przepatrzyłem tematy podobne, wyszukiwarki użyłem ale nie znalazłem odpowiedzi. Lukson, tematy które proponowałeś widziałem, i tam podawane były tylko Kossy, pytałem, czy HD660 są wartę swojej ceny. Więc jakim prawem zamykasz mi temat? Nie jestem aż takim debilem żeby nie użyć durnej wyszukiwarki, która na benchmarku działa jakby chciała a nie mogła.

Link to post
Share on other sites

No pewnie takim prawem, że jest ekspertem i może tak zrobić...

 

Odnośnie pytania - tak Superluxy HD660 są jak najbardziej warte swojej ceny. Podobnie jak inne Superluxy.

Edytowane przez kosq83
Link to post
Share on other sites

No pewnie takim prawem, że jest ekspertem i może tak zrobić...

 

Odnośnie pytania - tak Superluxy HD660 są jak najbardziej warte swojej ceny. Podobnie jak inne Superluxy.

I o taką odpowiedź mi chodziło, biorę je, teraz sobie zamykaj..

Link to post
Share on other sites

Proszę bardzo - tylko je wygrzej zanim zaczniesz słuchać :)! Poważnie przez pierwsze 10-20 godzin nie będą "sobą", pózniej dopiero zaczynają grać jak należy. Nie ma siły żebys nie był zadowolony. Te słuchawki też nabierają oddechu jak podłączy się je do karty dźwiękowej z prawdziwego zdarzenia.

 

Cacek93 przepraszam bardzo w takim razie - ja to ta, już nie wiem jakie macie moce, jakich nie, w każdym razie szacun do tych kolorów powinien być :)!

Link to post
Share on other sites

 

 

Cacek, to jakie wy macie moce w związku z kolorkiem niebieskim?

Zawsze mamy rację :menda:

A tak na serio to ma na celu pokazanie, że dany użytkownik wyróżnia się wiedzą w danym temacie / dziale oraz pilnuje tam porządku. Można na nim polegać, zawsze pomoże, a jego wypowiedzi są poprawnie sformułowane i wypowiada się w sposób kulturalny.

 

 

Ogólnie to odpalić na 20h i wrzucić do szafy? 

Możesz tak zrobić, pamiętaj aby muzyka była zróżnicowana (od klasyki po metal)i nie przesadzić z głośnością.

Z resztą średnio ten temat ogarniam, swoich Kossów wcale nie wygrzałem :mlotek:

Ale wtedy to byłem głupi i o tym zapomniałem :wariat:

Link to post
Share on other sites

Dokładnie tak właśnie bym zrobił :) U mnie słuchawki przechodzą obligatoryjnie po 100 godzin grania do poduchy (mam lipę z szafami w domu :P ) a póżniej stwierdzam po odsłuchach, czy jeszcze je odłożyć na kolejne 20, 20, 20 - im więcej tym lepiej.

Każde słuchawki zachowują się inaczej - i nie ma żadnej reguły na grzanie.

Jednego jestem pewien - Superlux 668B na pierwsze założenie, prosto z folii są nie do sluchania -wręcz odpychają. Strasznie kłują w uszy i sybilizują. Już pierwsze 10 (!) godzin zmienia je nie do poznania - i tak dalej jest lepiej i lepiej.

 

Na karcie dźwiękowej będzie jeszcze dalsza poprawa.



Cacek - na grzanie nie jest za późno. Ja z jednymi słuchawkami dopiero po połowie roku słuchania doszedłem do wniosku że coś musi być z nimi nie tak - wziąłem się za ostre grzanie - maraton kilkudniowy - i wyszło szydło z worka - są nie do poznania. Zmiana jak nie te słuchawki ... - a już miałem je prawie skreślone :)

Link to post
Share on other sites
Z resztą średnio ten temat ogarniam, swoich Kossów wcale nie wygrzałem Ale wtedy to byłem głupi i o tym zapomniałem

 

 

Nie miałeś jeszcze "Eksperta"  :menda:

Okej, tak zrobię :) Zobaczymy jak to będzie grało, dla pewności koledzy, http://www.ceneo.pl/926776#tab=click_scroll

 

To to mikro, co nie?  :D

 

Cacek, widzę Ty od klawiatur, poleć mi coś do 200zł :) Przeznaczenie, pisanie i granie :D Najlepiej podświetlana.

Edytowane przez adsw3r
Link to post
Share on other sites
To to mikro, co nie? 

Tak te. Mam takie dwa :D

+ cena

+ jakość dźwięku

+ klips pasujący idealnie do grubszych kabli (AKG K514)... 

 

-  ... ale gdy jest cienki masz problem z zamocowaniem mikrofonu (Koss SB49)

-  sam kabelek jest cienki, jedno nieostrożne przejechanie krzesłem i możesz mieć dwa zalman'y

Link to post
Share on other sites

Pamiętaj że HD660 mają dwie zasadnicze wady:

- krótki przewód - mimo że jest skręcony to trzeba siły by go rozciągnąć.

- Cisną. Musisz je rozgiąć lub kupić inne pady.

 

Grają wspaniale :) i mimo w/w wad nie oddam ich.

Uwagi.

Potrzebują dobrego napędu ponieważ są to słuchawki wysokoomowe (2x150Ohm).

Jak będziesz kupował kartę dźwiękowa to koniecznie z zintegrowanym wzmacniaczem słuchawkowym.

Link to post
Share on other sites

No pewnie takim prawem, że jest ekspertem i może tak zrobić...

 

Odnośnie pytania - tak Superluxy HD660 są jak najbardziej warte swojej ceny. Podobnie jak inne Superluxy.

ja bym dodał do listy Superlux HD-330 tylko iż 30 dychy droższe, ale i warto dołożyć. Bardziej pasuje do Xonara, no i brzmienie jednak bardziej przestrzenne ;), bo wiadomo zamknięte vs pół-otwarte.

Link to post
Share on other sites

ja bym dodał do listy Superlux HD-330 tylko iż 30 dychy droższe, ale i warto dołożyć. Bardziej pasuje do Xonara, no i brzmienie jednak bardziej przestrzenne ;), bo wiadomo zamknięte vs otwarte.

Fail z mojej strony, chciałem zamknięte...

Czyli 660 są otwarte? Oj nie, to muszę zobaczyć te 330...

Link to post
Share on other sites

 

 

Cacek, widzę Ty od klawiatur, poleć mi coś do 200zł Przeznaczenie, pisanie i granie Najlepiej podświetlana.

Tylko od myszek :menda:

Ale z klawiatur to myślę, że Microsoft Sidewinder X4 Cię zadowoli, jedna z najlepszych propozycji.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...