Skocz do zawartości

,,Fobos" Desk Case - Phoenix Modd - Obudowa Biurko


Recommended Posts

Ja też ostatnio tak jadę do 3 w nocy przy kompie robię testy i inne pierdoły + robota i dziewczyna też marudzi że tyle czasu co wkładam w kompa to nią bym się zajął :)
Czekamy w takim razie na wyspanego i wypoczętego Phoenix'a i nowe fotki.
czemu nic nie napisałeś o tych ramach czy udało Ci się je ustawić ?

Link to post
Share on other sites

Dobra koniec offtopu :D
Ja po weekendzie borę się za kręcenie swojego procka i pamięci więc też będę się głowił co nie miara aby było stabilnie ;)
Swoją drogą jestem bardzo ciekawy jak się będzie prezentował ten blok na pamięciach i ile będzie chłodniej po takich OC :)
Pamiętam jeszcze swoje pierwsze DDR2 667Mhz Kingstona kręciły się na 1019Mhz co i tak było dobrym wynikiem dla mnie niestety płyta padła i pamięci również było jakieś zwarcie na zasilaczu miałem wadliwą sztukę i poszło się pier..... szkoda :( Dobrze chociaż że procek i karta cała z tego wyszła ;)

Link to post
Share on other sites

Nie chodzi mi tylko o Phoenixa :P W sumie, się nie dziwie, sporo zachodu ma z biurkiem, bardziej chodziło mi o resztę, się opiernicza(cie)(my) :P

Od 27.05 do dzisiaj czyli 08.06 zostało "zapisane 17 stron, a tu raptem wciągu 24h zero postów :P

Czyżby miała na to wpływ pogoda? :D Dzisiaj tak przypiekało, że szok, chociaż deszczyk i tak musiał chwilkę popadać :P

Link to post
Share on other sites

BARDZO PRZEPRASZAMY KAZDEGO KTO SLEDZI PROJEKT , Z POWODU POWODZI KTORA DOTKNELA PODMIEJSKIE TERENY NA KTORYCH TERENIE ZNAJDUJE SIE WARSZTAT Z OPOZNIENIEM WROCI DO WAS W PONIEDZIALEK.....

PRZEPRASZAMY TEZ ZA OPOZNIENIE Z WYSYLKA PACZEK ALE NAROBILO SIE ZAMIESZANIE, UTOPILA NAM SIE SPAWARKA , NIE MAMY W WARSZTACIE PRADU I DO PONIEDZIALKU JEDYNE CO ROBIMY TO STARAMY SIE OCZYSZCZAC SPRZETU I WARSZTAT ..
WSZELKIE INFO NA PM

Z POWAZANIEM BARTLOMIEJ A.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...