Skocz do zawartości

Komputer skladany od podstaw do gier.


Recommended Posts

Sluszna uwaga z tym Scanem, dziekuje. Uwazniej przejrze te wszystkie sklepy zanim ostatecznie zaczne skladac zamowienia. Mieszkam na prowincji UK - Polnocnej Irlandii, wiec zadnych lokalnych sklepow tu nie mam zeby chociaz popatrzec na obudowy itp.

 

 

EDIT:

Dobrzy kretacze w tym Scanie - jak w searchu wpisywalem gtx670 albo gigabyte gtx670 to najtaniej znajduje opcje za 323.60 funta, a jak sie zrobi spacje pomiedzy gtx a 670 to juz znajduje ta wersje za 299. Takie lobuzy. Swoja droga? czym one sie roznia? Na zdjeciu jedna bez pudelka jest, specyfikacje takie same wiec co, pudelko kosztuje 24 funty?

Edytowane przez isillo
Link to post
Share on other sites

Podałem ci ceny z 2GB a droższa jest z 4GB.

Pozdrawiam.



Zaproponuje ci coś jeszcze.

 

CHASSIS COLOUR Alienware Aurora ALX Matte Black 875W Chassis edit PROCESSOR Intel® Core™ i7-3820 (Four Core, 10MB Cache 3.60GHz) edit OPERATING SYSTEM Windows 8 Pro 64bit, English edit GRAPHICS CARD NVIDIA® GeForce® GTX 670 2GB GDDR5 edit MEMORY 8192MB (4x2GB) 1600MHz DDR3 Quad Channel edit HARD DRIVE 1TB SATA 6Gb/s (7200RPM) 32MB Cache   OPTICAL DRIVE DVD+/-RW (Read/Write) 24x W8   SOUND CARD Integrated HDA 7.1 Dolby Digital capability     SERVICES AND SUPPORT

1 yr Next Day In-Home Hardware & Premium Software Phone Support

 

 

Cena £1,399.01

Minus kupon - GQQ?PN4$M4QM0?  7% upust

Minus kupon - C9VQZ3$FJCDSLV     darmowa wysyłka

cena końcowa £1,282.49

 

Ta propozycja ma tylko jeden plus mianowicie gwarancje.

Jak sam napisałeś mieszkasz na prowincji.

Jak ci się coś zepsuje wykonujesz telefon oni zrobią testa przez internet i przysyłają technika do naprawy.

W każdym innym przypadku lepiej złożyć samemu.

Do tego trzeba dokupić dysk SSD we własnym zakresie.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Oferta calkiem niezla, nawet sprzetowo, chociaz nieznane (w sensie ze nie podaja jakie to marki) marki dyskow, chlodzenia, ramu itp, cena za to przyzwoita bo za tego mojego zestawa wychodzi cos kolo 1460 ale z monitorem. Ten zestaw to gotowiec z Alienware czy jakos konfigurowany na ich stronce? Gwarancja alienware bardzo przyjemna ale to chyba nie az tak wazna sprawa, nie spotkalem sie jeszcze w UK z problemami zwrotow itp.

Dzieki za zainteresowanie!

Edytowane przez isillo
Link to post
Share on other sites

Podsumowanie watku:

 

Zamowilem ponizszy zestaw w calosci ze sklepu SCAN ( http://www.scan.co.uk/ ).

Cena koncowa (wraz z dostawa) to 1410,97 funtow (okolo 6913 zlotych w dniu 19 maj 2013).

 

Zanim zestaw dotrze chcialbym skompletowac oprogramowanie do przetestowania tego sprzetu. Chodzi mi o benchmark oraz o sprawnosc podzespolow, czy nie ma bledow, wad itp) - w jaki software musze sie zaopatrzyc zeby wszystko moc sprawdzic? Pewnie kilka tych programow bedzie chyba nie ma kombajnu do wszystkiego?

 

Chcialbym rowniez podziekowac wszystkim, ktorzy uczestniczyli w rozmowie i pomogli mi skompletowac ta wymarzona zabawke :)

 

Fractal Design Arc 2 Midi

MSI Z77A-GD55

Intel Core i5 3570K

Be Quiet Dark Rock Pro 2

OCZ ZT Series 650W

Gigabyte GTX 670 Windforce 3X 2GB

Corsair Vengeance Jet Black Low Profile 8GB DDR3 1600 MHz CAS 9 XMP

Samsung 128GB 840 Pro Series

Seagate 1TB ST1000DM003

Liteon Ihas124

Asus 23" PA238Q

Windows 8 OEM

Logitech Wireless Illuminated Keyboard K800

Arctic MX-2



Zle doswiadczenie ze sklepem SCAN. W momencie skladania zamowienia (sobota noc) mieli wszystkie skladniki na stanie. Przed chwila dostalem informacje, ze nie beda miec plyty MSI Z77A-GD55 na stanie przez 2 tygodnie. Wziac cos w zamian innego czy szukac innego sklepu?

Edytowane przez isillo
Link to post
Share on other sites

 

 

cie skladania zamowZle doswiadczenie ze sklepe SCAN. W momencie skladania zamowienia (sobota noc) mieli wszystkie skladniki na stanie. Przed chwila dostalem informacje, ze nie beda miec plyty MSI Z77A-GD55 na stanie przez 2 tygodnie. Wziac cos w zamian innego czy szukac innego sklepu?

 

Mają MSI-Z77-G45?

Link to post
Share on other sites

No tak jak czytam inne watki na benchmark.pl to ludzie roznie oceniaja jego glosnosc. Postanowilem sie tym nie przejmowac bo na pewno bedzie duzo ciszej niz w obecnym lapku ktorego uzywam a ktorego halas i tak mi nie przeszkadza.

Link to post
Share on other sites

Ogólnie bardzo fajny zestawik chociaż zmienił bym zasiłkę np. na be quiet Straight Power E9 580W/680W CM. Be quiet świetnie dba o klienta. Potrzebowałem kiedyś kilka dodatkowych kabli do mojego Dark Pro P8 900W wiec napisałem do dystrybutora. Dostałem cały komplet razem z OCK i wszystkim za free nawet za kuriera nie płaciłem... a co ciekawsze nadal brakowało mi jednego kabla i powiedziano mi że zapakują ten jeden i wyślą... znowu dostałem cały komplet za free i za kuriera też ani grosza  :D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...