Skocz do zawartości

Dodatkowa przestrzeń robocza


Recommended Posts

Witam, w tej chwili posiadam TV LG 32LD465 jako monitor, chciałbym do niego przystawić dodatkowo mniejszy monitor tak  gdzieś 22"-24" (patrząc po wymiarach monitorów to raczej 22" pasuje najlepiej - nie chce zeby duzo wystawał ponad tv), kwota jaką dysponuje to ~500-600 zł

Zalezy mi aby posiadał przynajmniej DVI oraz HDMI. ważne jest aby miał odkręcaną nóżkę - to znaczy zostaje sam monitor bez podstawki, już tłumaczę dlaczego - TV mam zawieszony na ścianie dlatego też chciałbym monitor "dostawić" obok tego TV, jednak nie w poziomie a w pionie (tak jakby PIVOT - ale ta funkcja nie musi być - monitor i tak bedzie wisiał na uchwycie, dlatego wystarczy mozliwośc powieszenia na ścianie np VESA 75x75), dlatego dziwnie wyglądałby gdyby miał podstawkę na stałe z oczywistych względów. Taki sposób zawieszenia pociąga za soba jeszcze jeden warunek rozmiar - monitor (bez podstawki) powinien mieć OKOŁO (o 5 cm nie chodzi - takze jest margines moze byc troche większy np.) 36 cm wysokości i ~50 cm szerokości - dlatego że TV ma około 48-49cm wysokości - tak więc obracając monitor dobrze byłoby gdyby miały podobną wielkość. 36 cm - bo takim miejscem dysponuje, ale to mniej weicej będzie proporcjonalnie do 16:9.

 

Monitor oczywiście FullHD, oraz możliwość powieszenia - standard VESA.

 

Teraz mam matryce IPS - nie wiem czy w tej cenie dostane w monitorze, ale to nie takie ważne - ten monitor będzie służył do programów graficznych, pisania tekstów itd - powiekszenie przestrzeni roboczej. Nie do gier czy filmów - od tego mam TV.

Miło byłoby gdyby był to tv marki LG - mniej pomieszania na biurku - ale nie koniecznie :)

Dość ważne jest aby był to TV LEDowy - ze wzgledu na smukłą ramkę - tv mam LCD i dziękuje za te grube ramy juz... - względy wizualne nic wiecej.

 

Chciałbym żeby tak to mniej wiecej wyglądało:

 

http://i.imgur.com/FsyxSwS.png

 

 

 

Powiem szczerze, przeglądałem ofertę monitorów w internecie, ale jednak najlepiej poradzic sie kogoś kto ma większe pojęcie w tej materii.

 

Pozdrawiam i prosze o pomoc.

Edytowane przez Revo7
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...