Skocz do zawartości

Recommended Posts

Nie trzeba mądrego, aby wiedzieć co się stanie po zwiększeniu odświeżania. Prawdziwi spece to ci, którzy mają oko skalibrowane do pracy w 60fps i ci którzy muszą widzieć pojedyncze piksele. 

 

Założeniem istnienia ekranu było wyświetlanie obrazu, a piksele to jego pierwotna niedoskonałość. Podobnie jak idea szybkiej animacji - założeniem jest oddać ruch, a nie oddać efekt klatkowania. 

 

Co do poszczególnych różnic i przyzwyczajeń - wszystko zależy od obserwatora.

  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

 

 

Specjalna dedykacja dla Sid-a który twierdzi ze 120Hz nic nie daje

A to herezje sieje... 

Kiedyś szukałem podobnego filmu, aby to pokazać, ale były tylko nagrywane kamerą w 30 klatkach, więc nic nie było widać...

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

TVP nawet nic nie mów o TVP, ale taki TVN posiada sprzęt i to jeden z lepszych w europie, co nie zmienia faktu, że pracują tam tak niekompetentne anachrony, które z materiałem robią takie rzeczy, że się nóż w kieszeni otwiera - i jest to eufemizm, też wiem z autopsji

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Moja kobieta byla ostatnio w TVP w ramach 'zapoznania sie z rynkiem pracy dla grafikow komputerowych w mediach publicznych'.
Matko boska, tam siedzi 3 czy 4 grafikow w jakiejs zakurzonej, zapyzialej kanciapie na miotly i klei materialy na 1/2 etatu...

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Nic takiego nie mówiłem.

 

 

 

Znajomy na 120Hz monitorze z 580SLI marudził, że to nie takie wspaniałe jak może się wydawać i generalnie mam się w to nie pchać jeżeli ma to być tylko dla frajdy. On gra w prawie wszystko co wychodzi na rynek, więc nie wiem o których grach dokładnie mówił.


LINK

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

TVP nawet nic nie mów o TVP, ale taki TVN posiada sprzęt i to jeden z lepszych w europie, co nie zmienia faktu, że pracują tam tak niekompetentne anachrony, które z materiałem robią takie rzeczy, że się nóż w kieszeni otwiera - i jest to eufemizm, też wiem z autopsji

Pracowałem z dwoma chłopakami, którzy odeszli z TVN-u. Przyznam, że ich warsztat robił wrażenie :)

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

 

 

LEPIEJ WZIAC MONITOREK...
 

 

po pierwsze nikt tu nie ma problemów z czytaniem, nie musisz pisać dużymi literami

po drugie to jest temat dotyczący dyskusji 60vs120/144Hz, a nie wyboru twojego monitora, jak koniecznie chcesz to załóż nowy, choć pytań o monitor za 700-800 mamy sporo, wystarczy tam zajrzeć i poczytać

 

PS dobrej sto dwudziestki i tak nie kupisz w zakładanym budżecie

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...