Skocz do zawartości

Stertownik do Asus HD 7870


Recommended Posts

Witam.

 

A mianowicie,

wraz z karta dostalem CD ze sterownikiem Catalyst 12.8.

prubowalem go aktualizowac ale zawsze pisalo ze ster. jest aktualny,

ale znalazlem na stronie AMD Catalyst 13.4 wiec go zainstalowalem.

I tu zacza sie moj Problem.

Po zaintalowaniu i prubie na BF3 "wydawalo mi sie" ze jakby bylo troche gorzej,

wiec postanowilem wrocic do poprzedniego sterownika.

zdeinstalowalem 13.4 i zainstalowalem 12.8 i od tego mometu przstalo wszystko dzialac,

zaczely mi wyskakiwac komunikaty a ze to jakis "Load MM" przestal dzialac, a to "Intrnet Explorer"

jak chcialem zagrac w BF3 to "Orgin" przestal dzialac.

Wiec powrocilem do Catalyst 13.4 i zaczelo wszystko dzialac,  tylko ze nie mam

skrotu w meni Auto Start programu Catalyst

ale mimo wszystko chce powrocic do wersji 12.8 tylko nie wiem jak to zrobic.

 

 

Z gory za wszystkie rady dziekuje.

 

Link to post
Share on other sites

Przyznam szczerze że mam zainstalowany ten 13.4 i działa mi wszystko. Tak więc ciekawe co jest nie tak u Ciebie. Bo posiadam tą samą kartę co ty.

Link to post
Share on other sites

Spróbuj też pobrać ze strony AMD sterowniki 13.5_beta2. Użyj tego programu:AMD Catalyst Un-install Utility żeby usunąć sterowniki i dopiero zainstaluj nowsze lub te które chcesz.

Edytowane przez JohnWoo
Link to post
Share on other sites

Nie wiem czemu chcesz wrócić do starszych sterów skoro są lepsze i nowsze, chociażby 13.5 beta 2. Nie mam zupełnie pojęcia czemu starsze wydają ci sie lepsze, bo to na nowszych jest więcej fps, niż na starszych :P a te problemy o których wspominasz mogą być spowodowane tym, że nie wyczysciłeś dobrze sterowników, może zostało coś w rejestrze, bo napewno same te błędy nie powstały :) a co do bf'a to nie wiem czy wiesz ale od paru dni są z nim różne problemy bo serwery ea onlone są atakowane i przeciążane więc to też mogłobyć po części przez to :)

Link to post
Share on other sites

Przyznam szczerze że mam zainstalowany ten 13.4 i działa mi wszystko. Tak więc ciekawe co jest nie tak u Ciebie. Bo posiadam tą samą kartę co ty.

Ok. moze troche przesadzam. chyba zostane przy 13.4 tylko dlaczego nie mam skrutu w dolnym prawym rogu.

 

JohnWoo dzieki,  nie wiedzialem ze istnieje dodatkowy program do deinstalizacji Catalyst

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...