Skocz do zawartości

[Poradnik] Jak wgrać nowy Bios do karty Nvidia


Recommended Posts

  • 4 miesiące temu...

Można ale proste przeciąganie pliku wtedy nie zadziała, dostaniesz błąd. Trzeba będzie wpisać z linii poleceń komendy, zobacz na stronie: http://testybezsciemy.blogspot.com/2013/05/jak-wgrac-nowy-bios-w-kartach-nvdia.html

Edytowane przez Wooojciech1983
Link to post
Share on other sites

OC2 od GB? Bo o ile się orientuję, to MSI także ma kartę sygnowaną OC2.
Jak dla GB - baza BIOS'u: http://www.techpowerup.com/vgabios/index.php?architecture=NVIDIA&manufacturer=Gigabyte&model=GTX+460&interface=PCI-E&memType=GDDR5&memSize=
Jak dla MSI - zmień sobie producenta w pasku wyboru.

Edytowane przez Ave20
Link to post
Share on other sites

Chodziło mi raczej o coś takiego jak zapytał lukasqqq. Ale spotkałem się z odradzaniem ludziom i mówieniem im że mogą stracić gwarancję. Jak wgram do zwykłego gtx 660 bios z OC to nie stracę gwarancji ? Jest możliwość wgrania odblokowanego biosu tak bym mógł zmieniać napięcia ?

Link to post
Share on other sites

Możesz wgrać ten bios z techpowerup do 460tki ale tak jak pisałem dostaniesz błąd id mismatch i zwykłe przeciąganie pliku nie zadziała. Musisz to zrobić z command line. Jeżeli masz SLI to wgrywasz osobno do każdej karty dodając -i0 a potem -i1 czyli:

nvflash --protectoff

nvflash -i0 -4 -5 -6 nazwa_biosu.romu    dla drugiej karty nvflash -i1 -4 -5 -6 nazwa_biosu.romu 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 5 miesięcy temu...
Gość mario_luban

Witam jaki bios wgrać aby odblokować napięcie gtx 660 ti gigabite.


Witam jaki bios wgrać aby odblokować napięcie gtx 660 ti gigabite.

BIOS WYSTARCZY ODBLOKOWAC TU MASZ PORADNIK

 

Lecz nie proponuje tego zabiegu ponieważ mój gtx 660 ti uszkodził sie .Boost nie działa karta nie przyspiesza jeżeli nie masz zamiaru montowac bloku wodnego to nie ma sensu ryzykowac bo nic to nie da temperatura karty ograniczy oc.

Edytowane przez mario_luban
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...