Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam , prosił bym o doradzenie w kwestii zakupu sprzętu czysto do gier (bez karty dźwiękowej) (max. cena 4500-5000zł),najlepiej jak najtaniej, chodzi mi o to żeby wszystko sie fajnie dopełniało i było wydajne , oczywiście chodzi mi o pełny asortyment (procesor, karta graficzna, pamięć ram, płyta główna ,stacja dysków , dysk twardy, zasilacz, chłodzenie, obudowa), najlepiej w serwisie Morele.net. Z góry dzięki za pomoc.

 

Link to post
Share on other sites

http://techplanet.pl/przechowalnia/zapisana/?s=43068&s=70408&s=73104&s=60098&s=73923&s=72453&s=73720&s=74022&s=70267&s=71137&s=72905

Karty graficzne weź dwie

 

Suma 4715zł

 

Dobry procesor z odblokowanym mnożnikiem dzięki czemu łatwo go podkręcisz.

Płyta bardzo opłacalna w swojej cenie która pozwoli na solidne oc procesora.

Chłodzenie bardzo wydajne i opłacalne.

Dwa gtx 660 w sli wydajnościwo rozbijają w pył hd7970 i gtx680. http://alienbabeltech.com/main/gtx-660-sli-vs-gtx-680-vs-hd-7970-ghz-value-performance-evaluation/3/

Jeden z najlepszych ssd na rynku.

Opłacalny dysk twardy.

Mocny modularny zasilacz który z zapasem wystarczy do zestawu.

Przewiewna, duża obudowa z 3 wentylatorami oraz z kompletem filtrów przeciwkurzowych w zestawie.

Opłacalna napęd dvd.

Fajnie wyglądające i solidne ramy.

Dobra pasta termoprzewodząca.

 

 

Ps Musisz dokupić mostek SLI ale to koszt max 10zł, lecz jeśli chciałbyś go w komplecie to płyte zmień na msi Z77A-GD55.

Ps2 odradzam zakupy w morele.net, bywają tam problemy z serwisem.

 

Down: Owszem mógłby poczekać na haswelle, tylko na początku przez podatek od nowości ich cena to będzie masakra, a skok wydajności może nie być taki duży jaki twierdzi Intel.

Podałem autorowi zestaw który jest opłacalny na dzień dzisiejszy:-)

Edytowane przez venedet
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Może lepiej było by poczekać na haswell będzie miał wtedy bardziej przyszłościowa maszynę. A teraz wyłoży 5k i za pare będzie musiał się przesiąść na nie i znowu płyta i cpu do wymiany. Taka moja sugestia. 

Link to post
Share on other sites

Może lepiej było by poczekać na haswell będzie miał wtedy bardziej przyszłościowa maszynę. A teraz wyłoży 5k i za pare będzie musiał się przesiąść na nie i znowu płyta i cpu do wymiany. Taka moja sugestia. 

O co chodzi z tym haswell, to jakas nowa generacja procesorów czy co?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...