Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ja bym jednak polecal ace 2. Sam mam i moge duzo o nim powiedziec dobrego. Dwa rdzenie daja duzo w porownianiu do pojedynczym. Taka xperia arc s z jednym ale moncym rdzeniem moze sie przy ace 2 schowac. Filmy w 720 kreci bardzo dobre.

 

 

Moje nagranie. Telefon wytrzymuje sporo na baterii. Jak zostaje jej 20% to zawsze uzycie ekranu jest gdzies na poziomie 6-7 godzin przy przegladanie neta na wifi/3g, pokerstars, youtube, smsy, a telefon laduje srednio co 3 dni. Teraz mam 71% baterii, czas dzialania 1d 8g 26 minut z czego 1g i 37 czas działania ekranu, gralem jakies 50 minut w pokemony na emulatorze gameboya advance. W gry z marketu gram malo bo jak chce pograc to na emulatorach gba, gbc, nesa i mega drive, ale jak wciagnalem sie w hill climb racing i jednoczesnie sluchalem muzy z hiki pro playera na sluchawkach to bateria wcale nie spadala jak szalona i nie musialem leciec po ladowarke. Przez noc gdy fon lezy bezczynnie bateria spada jakies 2-3%!! uzywam go w trybie gsm i dopiero jak chce przegladac neta to przelaczam na 3g. Jelly bean ma byc na dniach, ale GB daje rade i niczego mu nie brakuje i po zmianie na JB jezeli cos tylko mi sie nie spodoba to ODIN i wracam do gingera. Telefon tylko raz sie zresetowal jak wlaczylem nawigacje google z zablokowana widzetem tranmisja danych, a mam go ponad 2 ms. Jakos rozmow rewelacja. Bardzo glosno i wyraznie. Z zasiegiem nie ma problemow. Jestem pelen podziwu, ze w koncu trafilem na telefon ktory nie ma wedlug mnie wad, a na dodatek jest on jednym z lepiej grajacych telefonow jezeli chodzi o jakosc muzyki na sluchawkach, a przepatrzylem przez acem 2 wiele telefonow zanim na niego przypadkowo trafilem.

 

Tutaj screen z baterii http://bildr.no/view/1615388     http://bildr.no/view/1615392

Edytowane przez pocio
Link to post
Share on other sites

wow dzieki za tak obszerny opis :) z pewnoscia wezme to pod uwage. tylko wciaz nie zmienia to faktu ze ace 2 ciezko dostac w kwocie 400zl. mam jeszcze okazje kupic wlasnie arc s za 450zl od kumpla ale ma dosc widoczna ryse na ekranie i ogolnie jakos nie przemawia do mnie to urzdzenie;/

Link to post
Share on other sites

Arc S to juz niestety przestarzały model. Poza tym ma malo ramu i ics potrafi niezle zmulac na nim. Kumpel ustawienia fabryczne przywracal co miesiac bo cielo niesamowicie. Chyba, ze on zle uzywal telefonu. Arc S ma tez malo pamieci wbudowanej.

 

Co do ace 2 to ja na Twoim miejscu chocbym mial jeszcze czekac ms czy dwa to bym dozbierał nawet do nowego, albo pozyczyl od rodzenstwa/rodzicow czy cos. Telefon sie kupuje raz na jakis czas i lepiej wziac cos co posluzy ładnie z 1.5 roku - 2 lata. Ja bym sie bal brac uzywke mimo wszystko, szczegolnie stare modele jak SGS. Ace 2 powinien jeszcze staniec bo teraz jest nowa oferta w plusie, ze telefon za 1zl + tablet. Ludzie sie beda tego pozbywac. Ja bym czekal bo nie sztuka jest kupic telefon uzywke za 400zl i zalowac, a kasiorka sie nie wroci bo prawdopodobienstwo, ze ktos go od nas odkupi jest małe. Ludzie juz nie chca uzywanych telefonow bo czesto nowka kosztuje niewiele wiecej, a zawsze sa tez inne modele do wyboru.



http://allegro.pl/samsung-galaxy-ace-2-i3239991683.html

http://allegro.pl/samsung-i8160-galaxy-ace-ii-nowy-gwarancja-24mce-i3246704816.html

http://allegro.pl/samsung-galaxy-ace-ii-i3238015918.html

 

Telefon jakis czas temu chodzil jeszcze po 700zł. Za niedlugo pewnie zrowna sie z 5 stówkami za nówke!

Edytowane przez pocio
Link to post
Share on other sites

Autorze jeżeli kupisz Desire HD to wywalisz kasę  w błoto.To już stara konstrukcja.Takie telefony kupują,żeby bawić się w mod ogólnie z androidem.Czyli to telefon dla jakiegoś programisty,którego nie interesuję ile trzyma bateria bądz jaka jest szybka przeglądarka.Kup Ace 2 jak kolega wyżej doradził.Bo Ace 2  na początku kosztował około 800 zł.Za 2 miesiące cena spadnie gdzieś do 500 zł. i wtedy lepiej brać.Dozbieraj chociaż te 50 zł,a gwarantuję że nie będziesz żałował wyboru.

Link to post
Share on other sites

Nie bierz tego Optimusa 2X to  jest PODAKA. Telefon jest na starej Tegrze 2,która ma problemy z odtwarzaniem plików video.Bierz Ace 2  jak doradzamy i koniec.Nawet blisko nie podchodź do tego telefonu.

Link to post
Share on other sites

Kolega Everest wydaje sie nie byc zbytnio kompetentny w tej dziedzinie, bez obrazy ofc. Tym acem 2 tez zachwycasz sie nadwyrost, mowisz rowniez ze DHD to przestarzaala konstrukcja samemu proponujac sgs+ ktory bebechy ma podobne tyle ze slabsze;] tyle co podkrecili cpu do 1,4 co na dhd tez zrobic mozna i juz bedzie wydajnieszy niz sgs+. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Pojemnosc nie jest wyznacznikiem czasu czuwania LUDZIE:X a co do ekranu to tylko cecha subiektywna, choc na plus dla sgs i na tym jego zalety sie koncza. DHD zly, tegra 2 padaka- wnioskuje ze piszesz wiecej niz faktycznie wiesz i tyle. 

 

Podsumowujac autor wezmie to co mu sie najbardziej spodoba czy tez poslucha czyichs rad, ja oftopa koncze bo wychodzi tylko glupia klotnia

Link to post
Share on other sites
super amoled energooszczedny?lool zaden amoled nie jest energooszczedny, nie wiem co paliles ale zmien dilera..

 

Lool poczytaj to .http://www.gsmmaniak.pl/119277/amoled/

 

Dilera powinn zmienić Ty.Poznaj się  z lepszym,bo  chyba palisz g....  kurczaka lol. :rotfl:

 

 

 

to ja juz sam teraz nie wiem czy biora DHD za 400 zl popelnie blad? wydaje mi sie ze jest on lepszy od xperii x8 i wyswietlacza gorszego tez chyba nie ma.

 

 

 

Autorze sam zdecyduj co chcesz kupić. Nie chcę Cie zmuszać Cie do zakupu Ace 2,bo ja tak chcę albo mi się podoba.Zupełnie nie!

 

To jest Twój własny wybór.Co byś nie wybrał, życzę aby telefon Ci długo służył! ;)

Edytowane przez eVerest
Link to post
Share on other sites

Dobra Panie i Panowie proszę o ostatnie wypowiedzi (o ile jeszcze macie do mnie siły :D )

 

Podsumowałem sobie wszystkie telefony i wybrałem kilka modeli, które mnie interesuje i wydaje mi się że będą dla mnie najodpowiedniejsze:

 

1. Samsung Galaxy ACE 2

2. HTC Desire S / HD (te same bebechy, kupię tego który będzie tańszy)

* Samsung Galaxy S Advance - znalazłem go za 400zł w idealnym stanie ale niestety ciężko skontaktować się ze sprzedającym i raczej ciężko będzie znaleźć drugą taką okazję.



Dodam że w sumie Galaxy ACE 2 mogę dostać nowego do 500zł. Odziwo nie jest to rzadkość.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...