Skocz do zawartości

Kolejny naciągacz na allegro?!


Recommended Posts

Mam taki problem,kupiłem grafe na alledrogo 3go maja u tego jego mości : http://allegro.pl/show_item.php?item=3220404771 no i pisałem z typem we wtorek czy wysłał już grafe a on, że laska  miała wysłać a on w robocie. Do dziś karta nie przyszła a koleś nie odbiera telefonu i nie ospisuje na @. Szczęście w nieszczęściu że wpłaciłem mu 60% kasy bezpośrednio do niego na konto bo tylko tyle miałem na koncie,reszte miało być za pobraniem .

 

moje pytanie brzmi następująco ; po jakim czasie moge iśc z tym na pały żeby zgłosić sprawe? jest szansa że odzyskam kase?! czy lepiej od razu planowac wycieczke krajoznawczą z kumplami? ;]

 

//Przenoszę. //Igorrodz

Edytowane przez Igorrodz
nie ten dział
Link to post
Share on other sites

Po pierwsze to Policja nie pały, po drugie zgodnie chyba z tym co było choć nie wiem jak jest obecnie termin na wysyłkę jest 14 albo 21 dni , druga sprawa tak zwana wycieczka krajoznawcza może się tylko zakończyć dla ciebie zatrzymanie i wyrokiem za ewentualne pobicie lub też za najście niestety polskie prawo takie już jest okradł cię to wal śmiało przez allegro o odzyskanie pieniędzy i załóż oszustowi sprawę .

Link to post
Share on other sites

Wpłacając 60% wartości towaru walnąłeś sobie w stopę (jeszcze poza PayU) i stworzyłeś okazję do oszustwa, a wiadomo okazja złodzieja czyni.Jeżeli w Allegro wybrałeś sposób płatności jako przelew zwykły, to sprzedający będzie się bronił faktem że należności za kartę nie otrzymał, bo nie ma na jego koncie wpływu pokrywającego jej wartość. Jeśli wybrałeś pobranie, to stwierdzi że przecież za nic nie zapłaciłeś i nie możesz się czuć oszukany (co najwyżej faktem że paczka jeszcze nie doszła).

 

Nigdy nie decyduj się na takie płatności łączone na Allegro. 

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
Jeżeli w Allegro wybrałeś sposób płatności jako przelew zwykły, to sprzedający będzie się bronił faktem że należności za kartę nie otrzymał, bo nie ma na jego koncie wpływu pokrywającego jej wartość. Jeśli wybrałeś pobranie, to stwierdzi że przecież za nic nie zapłaciłeś i nie możesz się czuć oszukany (co najwyżej faktem że paczka jeszcze nie doszła).

 

100% racji

 

Sam sobie stworzyłeś problem więc czekaj

jest w allegro taka opcja "spory" w której mna wszystko opisać i czekać na odpoiwedź kolesia - jak nie odpowie + dla Ciebie i idziesz na policje po miesiacu

Link to post
Share on other sites

 

 

mam od niego @ że karta sprawna,niech się pan nie martwi jak tylko dojdą od pana pieniądze to wysyłam za pobraniem.

 

Weż pod uwage, że jak wiedział co robi to taka korespondencja jest nic nie warta :)

bądź dobrej myśli i poczekaj jeszcze z tydzień

 

A nie wysłałeś ty chłopie przypadkiem na jakieś konto prepaid tych pieniędzy ? sprawdzałeś to ? bo jak tak to sobie możesz już zapomnieć o nich...tak samo jak o znalezieniu typa gdyż prepaid kupujesz na allegro i  zakładasz na kogo chesz (generator PESEL)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...