Skocz do zawartości

Recommended Posts

Jak dla mnie jest dosyc cichy nawet podczas grania. Mam porownanie do bezposredniego konkurenta msi cx61 i ten jest znacznie cichszy. Jakosc- za ta cene nie ma rewelacji, to jest przeciez oczywiste. Albo jakosc wykonania albo wydajnosc. Dla mnie jakosc jest po prostu OK. Nie ma fajerwerkow ale nie jest tez zle. Obudowa dosc sztywna, zawiasy matrycy tez sa wystarczajaco sztywne.

Matryca taka sobie. Czerń kiepska. Kontrast taki sobie. Kąty też nie najlepsze. JEdnak konkurencja wcale nie jest lepsza od tego acera. ( mam na mysli lenovo z500 ktory ma jeszcze gorsze kąty) Co do dysku to przeciez jest napisane w specyfikacji na stronie sklepu...

 

Co do grafiki gt730. Acer wczesniej montowal w poprzednich rewizjach tego laptopa 2 grafiki, gt640 w 15tkach oraz gt650 w 17 calowkach w wersji ddr3 z zegarami 810-895.. Teraz ta acerowska 650tka nazywa sie gt730 i zagoscila takze w 15tkach.

W msi afterburnerze rdzen mozna podniesc o 135 mhz max . Jak chcesz dalej to trzeba sie bawic w modowanie biosu.

Pamieci niby tez mozna podkrecac ale wtedy przynajmniej u mnie czesto sie krzaczyly gry i benchmarki, choc OC pamięci o te 100mhz dodawal ok 3fps w takim crysisie 3. Czasem mogłem pograć nawet i 2-3h a czasem wywalalo po kilku-kilkunastu minutach. Takze wywalilem oc pamieci. i zotawilem tylko OC rdzenia. Nic nie wywala ani nie krzaczy.

Co do temp, sa w porządku. Grafika nigdy nie przekroczyla mi 65st a procek 85 w Crysisie3. Co do wydajnosci sa testy na necie wiec ci chyba nie musze wypisywac.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Co do wydajnosci sa testy na necie wiec ci chyba nie musze wypisywac.

Jest 40 fps w med na crysis 3?

Dysk w indeksie wydajności w win 7 ma 5,9?

 

 

am porownanie do bezposredniego konkurenta msi cx61 i ten jest znacznie cichszy

Mówisz że msi jest cichszy?

Link to post
Share on other sites

Mowie ze acer jest znacznie cichszy!! JA gram na med + tekstury vhigh - smaax1 i mam te 3x  Nie powiem dokladnie ile bo nie robilem zadnych pomiarow zeby ci tu usredniac. Czasem ( na niektorych lvlach) zdarzaly sie momenty ze grafika dziala tylko na 80% i fps byl nizszy.

Edytowane przez Synergia
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...