Skocz do zawartości

Czy do 200 zł znajdę lepszą kartę muzyczną?


Recommended Posts

Witam

Poszukuję czegoś do 200 zł pod co mógłbym podłączyć zestaw 5.1 Genius 6000 (mam zamiar dopiero go kupić - chyba to jest najlepsza opcja do 500 zł? - coś lepszego ktoś zna to proszę). Jako że obudowa to nie jest jakaś wielka a w dodatku mam zamontowane SLI to jednak fajnie by było jakby karta dźwiękowa była zewnętrzna a z takich najlepsza w tej cenie jest wg. mnie Audiotrak MAYA U5 . Lecz jeśli coś wewnętrznego będzie lepsze (szczególnie z tym zestawem - on jedyny będzie podpięty pod tą kartę) to proszę o propozycję ponieważ wewnętrzną też jakoś upchnę :D.

 

PS Zdjęcia obudowy w środku 

1. http://img577.imageshack.us/img577/3074/ababae.jpg

2. http://img7.imageshack.us/img7/9489/p1020069wa.jpg

 

 

Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi o 5.1 to geniusy to dobry wybór w tej cenie, jeśli nastawiasz się na filmy i gry. Jeśli za to często słuchasz muzyki i potrzebujesz czegoś co dobrze będzie odzwierciedlać dźwięk to kup microlab solo c6 ewentualnie dołóż do c7.

Link to post
Share on other sites

Oj zdziwiłbyś co Microlaby SOLO 7cpotrafią w filmach i grach... sam je posiadam w połączeniu z maya u5 i jest  wręcz wspaniale. W porównaniu do logów x-530 ( bo miałem przyjemność odsłuchu tych logitechów) jest olbrzymia różnica. W grach 2.0 jest równie praktyczne jak 5.1 lecz przy filmach już to nie to samo. W grach jest lepiej, ponieważ bas pochodzący z subwoofera w tańszych zestawach 5.1 ( tańszych czyli do 1000zł) jest dudniący i zapychający średnie pasmo. Lecz widzę, że ciężko będzie Ciebie przekonać do Microlabów SOLO 7c bo wolisz zostać przy 5.1..... http://www.infosoft.pl/product.php?id=112371&categorie=289 To będzie równie dobre jak nie lepsze ( w miom guście również ładniejsze. Co do karty to jedynym jej konkurencją ( jeżeli chodzi o karty zewnętrzne, bo o wewnętrznych nie ma mowy w twoim przypadku)  jest Creative Sound Blaster X-Fi Surround 5.1 Pro a ten oferuje po prostu bardziej plastikowe brzmienie ustawione tysiącem różnych ulepszaczy

Edytowane przez real12345
Link to post
Share on other sites
Napisano (edytowane)

Dzięki real12345

 

A gdyby nie to SLI i taki ścisk w obudowie to dużo tracę? Do 200 zł znalazłbym coś lepszego wewnętrznego od MAYA U5 (najlepszej zewnętrznej w tej cenie)

 

Te Microlaby X15 nie wydają mi się lepsze a moc całkowitą też mają mniejszą więc chyba pozostanę przy moich Geniusach 6000 (nie wspominając że te X15 są nigdzie nie dostępne)

 

Jestem otwarty na dalsze propozycje i porady :D

Edytowane przez karolek1076
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...