Skocz do zawartości

MSI GTX 680 vs ASUS 7970 MATRIX [u effendiego]


Gość effendi360

Recommended Posts

Obie firmy idą łeb w łeb ze swoimi topowymi kartami, więc nie wiem czy jest sens robić test, który "definitywnie" przechyli szalę na czyjąś stronę. To tak dla dobra rynku :)

 

Dokładnie, wystarczy dać inne miejsce testowe i już wniosek może być zupełnie odmienny %-).

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Bzdury piszecie. Różnice między kartami są. I to znaczne. A te wszystkie "testy" z sieci, to od zawsze Wam powtarzam, gdzie sobie możecie wsadzić. To co ja pokazałem wyżej wczoraj tak samo - chodziło mi tylko o zrobienie testu na szybko - jak wypadają obie w benchmarku. Mimo iż na słupkach wyraźnie widać, że różnice znaczne nie są, komfort rozgrywki na obu kartach jest zupełnie inny. Ale tego słupek Wam nie pokaże... zrozumcie to w końcu.



 

 

Tylko nie oszukuj na korzyść GTX 680. :P

 

Uwierz mi, kompletnie nie ma takiej potrzeby ani nigdy nie miałem takiego zamiaru. Jak obiecałem, test będzie RZETELNY, podparty dowodami w postaci screenów lub filmików. A wcale nie kibicuję 680 bo ta karta kompletnie mi się nie podoba i żałuję zakupu szczerze powiedziawszy.

Link to post
Share on other sites

@up

 

Żartowałem co sugeruje minka. Póki nie mam twardych dowodów nigdy o nic takiego bym nikogo nie oskarżył.

 

 

 

Bzdury piszecie. Różnice między kartami są. I to znaczne. A te wszystkie "testy" z sieci, to od zawsze Wam powtarzam, gdzie sobie możecie wsadzić. To co ja pokazałem wyżej wczoraj tak samo - chodziło mi tylko o zrobienie testu na szybko - jak wypadają obie w benchmarku. Mimo iż na słupkach wyraźnie widać, że różnice znaczne nie są, komfort rozgrywki na obu kartach jest zupełnie inny. Ale tego słupek Wam nie pokaże... zrozumcie to w końcu.

 

Na której komfort grania jest według ciebie lepszy?

Link to post
Share on other sites

Napiszę dzisiaj. Muszę jeszcze potestować.

widze co sie szykuje,post wczorajszy powinien dac ci do myslenia o spadkach.Gre macie niedostepna w PL a optymilixacja idzi po exe nie crakowanym,to samo crysis3. To jak cie poprosze o sc ze steam czy orgin nie bedzie problemu

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...