Skocz do zawartości

Gothic II się tnie, Athlon 5600+ 8600GT i 2GB RAMu


Recommended Posts

Witam. Kolega ma problem z Gothic II Noc Kruka. Podczas gry w zamkniętym pomieszczeniu jest wszystko ok, ale kiedy wyjdzie na otwartą przestrzeń, wszystko się tnie tak, że gra jest nie grywalna. Zmniejszył już ustawienia na najniższe, ale niestety nic to nie dało. Jest to bardzo dziwne, że na takim sprzęcie chodzi to tak słabo. Wcześniej miał XP i chodziło na najwyższych detalach. TDU natomiast działa bardzo dobrze. Ja tak samo jak on mam W7 64bit i u mnie wszystko chodzi na najlepszych, bez przycięć (E8400, HD4870, 4GB (wiem, że lepszy sprzęt, ale i tak powinno mu działać))

W7 Home Premium 64Bit

AMD Athlon 5600+

GeForce 8600GT

Geil Golden Emperor International 2x 1GB

 

Sterowniki 196.21 WHQL

PCIe pracuje z pełną szybkością.

W trybie zgodności z XP też się tnie.

Link to post
Share on other sites

Już wiem o co chodzi. Nic nie dadzą starsze sterowniki. Jest to tak, że na nowszych kartach nVidii z systemem W7 gothic 1 i 2 ma problemy. Z kartami ATI nie ma żadnego problemu. Tego chyba się nie da rozwiązać. Ale dzięki za pomoc.

Link to post
Share on other sites

Dziwne, że są takie problemy. Kiedyś na kompie z WinXp, Athlonem LE1600, 1GB Ramu, zintegrowaną grafiką Radeon X1200 Gothic II chodził płynnie na maksymalnych możliwych detalach. Ja także specjalnie dla ciebie sprawdzę Gothic II na win 7.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...