Skocz do zawartości

Temat wypracowania  

36 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki wybrałeś temat na maturze?

    • Autorytet w Przedwiośniu
    • Gloria victis oraz Mazowsze


Recommended Posts

Dla mnie te ostatnie zad z matury podst. matmy były hardziane :o, tyle że z matmy umiem na 3... ( procenty na 6 xd )

 

Polski ustny 80 % a ang 50% ( 4 - aparat, płatności online, śniadanie, biblioteka - zestaw kiepściutko poszło myślałem że bd lepiej, bynajmniej na próbnych miałem min. te 75% ) 

 

A z resztą czekam w sumie do czerwca i tak szczerze to do roboty się nie przyda bo wszędzie nawet z doświadczeniem chcą wklepać 1600 brutto ... za jakie grzechy w tym kraju ?

Edytowane przez Jozio
Link to post
Share on other sites

Ja całych swoich wypocin się na pamięć nauczyłem :P załatwili mnie tylko na pytaniach ( aż 6 ) min.  Dla czego romantycy pisali o miłościach nieszczęśliwych; Który z romantyków sam przeszedł podobną miłość co Tristan i Izolda itd. :D

 

Najlepsze pytanie było jak miał na imię mąż Leilii, a zapomniałem xD!

 

Tak przy okazji myślał ktoś o pracy w Norwegii ?

Link to post
Share on other sites

Mam znajomych, którzy pracują w północnej Norwegii. Płace są wysokie, a nawet dużo przywilejów i dopłat można tam uzyskać, a tym bardziej mając tamtejsze obywatelstwo :). Aczkolwiek w płn Norwegii panuje "wieczna" ciemność i taka aura niezbyt sprzyja dobremu samopoczuciu i nie każdy nadaje się, aby tam egzystować :)

Link to post
Share on other sites

Raczej przyzwoicie, dali w miarę normalne zadania ;).

Podstawa czy rozszerzenie? Ja podstawę zaliczałem, troszkę ponad 60% przewiduję, co i tak jest wynikiem lepszym, niż sobie zakładałem, zresztą jak ze wszystkimi maturami. :) 

Ustny polski jutro! Trzeba się będzie rano pouczyć :D

Link to post
Share on other sites

Wypowiadasz się dojrzale w tematach i widać że jesteś ogarnięty. Jak zobaczyłem twój rozbudowany test procków to wydawało mi się że jesteś starszy, he he. Bez obrazy dla maturzystów. 

Edytowane przez Wooojciech1983
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...