Skocz do zawartości

Temat wypracowania  

36 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki wybrałeś temat na maturze?

    • Autorytet w Przedwiośniu
    • Gloria victis oraz Mazowsze


Recommended Posts

Oficjalny temat do lamentu nt. tego co nam CKE przygotowało w tym roku %-)

 

Zaczynamy od ankiety nt. wyboru tematu, możecie pochwalić się swoimi odczuciami oraz tym co napisaliście :P

Edytowane przez mICh@eL
Link to post
Share on other sites

Banalna, będzie 100% :D

 

Co do problemu zadane.pl na maturze - jeżeli ktoś kupił starter w kiosku, to mogą tylko dojść w której szkole ktoś wszedł na zadane %-)

Jeżeli z wi-fi szkoły korzystał, to nie dojdą kto, tylko całej szkole muszą unieważnić :wariat:

 

A jeżeli ktoś miał abonament, to łatwo dojść kto to był i wtedy tylko sala pisze w czerwcu :P

Link to post
Share on other sites

a ja pytam po uj wam ta matura skoro i tak będziecie w większości siedzieć na bezrobociu albo robić za płace głodowe (1200-1600 zł)

 

nawet studia nie dadzą lepszej przyszłości.

 

było sie uczyć w zawodówce jakiegoś zawodu na który dziś jest parcie i lepiej na tym się wyjdzie.

Edytowane przez Adonim85
Link to post
Share on other sites

banał banałęm, ale w ostatnim zamiast dodac odjalem ni tak, ni z owoad i 100 nie bedzie ;(

 

Koniec świata po prostu, zaiste tragedia %-). Ja tam licze na 90% i taki wynik mnie w pełni usatysfakcjonuje, mniejszy także ;).

 

a ja pytam po uj wam ta matura skoro i tak będziecie w większości siedzieć na bezrobociu albo robić za płace głodowe (1200-1600 zł)

 

nawet studia nie dadzą lepszej przyszłości.

 

było sie uczyć w zawodówce jakiegoś zawodu na który dziś jest parcie i lepiej na tym się wyjdzie.

 

Trzeba być optymistą, chociaż w tym kraju to raczej nic nie pomoże %-).

Edytowane przez tomcug
Link to post
Share on other sites

no tak to się ogłupia naród (nie tylko polski) i tym sposobem ma sie większą kontrole nad społeczeństwem

 

ogłupianie poprzez maturę, studia itp.

 

bo samomyślący trafnie wyciągający wnioski człowiek to najwiekszy przeciwnik dla rządzących ...

 

a tak wszystko podane na tacy - większość jełopów to rozwiąże - nie oszukujmy sie ale dziś tak jest.

Edytowane przez Adonim85
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...