Skocz do zawartości

kupno najcichszego zasilacza do ~350zł czy Fanswap?


Recommended Posts

Majkel: Ty masz 7 lat gwary na niego? Nie szkoda ryzykować?

Wiesz, ja najpierw zobacze, jak to wyglada czy sa tam jakeis specjalne plomby...

Czasami sie okazuje ze to tylko naklejka ktora bez problemu da sie odlepic i przylepic.

....

Niestety :oops:

 

Jest jedna plomba(naklejka) dosyć długa, zaczyna się kruszyć gdy chce się ją oderwać ! -Wtopa :P

Więc póki co są 3 możliwości...

 

1) sprzedaję i kupuję inny ( ale ta opcja średni mi się podoba)

2) Ryzykuję tracę gwarancję i wymieniam wentylator na jakiś cichy - > Noiseblocker....

3) Nic nie robię...

 

Chyba póki co wybiorę opcje 3 :] ale któregoś dnia jak mnie zirytuje ten hałas,chyba się nie oprę i wymienię fana ;P

Link to post
Share on other sites

Do autora. Jak chcesz bezgłośny to bierz jakiś od Scythe Kamariki 4 550w za ok. 370 (modularny) lub bez tego udogodnienia za 320. Ma 80plus.

Jak chcesz bezgłośny w idle, ale troszkę tylko słyszalny w loadzie to Antec TPN 550w, 80bronze, modular. W obu obejdzie sie bez swapa no chyba że w obciążeniu przeszkadzał by ci lekki hałas Antka.

Link to post
Share on other sites

Scythe jest najscichszym jaki miałem w swoim kompie, Antec trochę tylko słyszalny w obciążeniu, zresztą powtarzam się :) No ale jak byś miał robić swapa możesz wziąć jakiegoś Chiefa serii 14CS lub 14C mają 80+ no ale są głośne. W nich swap wręcz wymagany aby było cichuteńko, jakiś Noiseblocker XL1, Xthermal, Scythe SS 800 obr. Szczególnie ten ostatni wystarczy bez zmniejszania napięcia i wystarczająco wydajny lub XL1 na 9V niesłyszalny absolutnie.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...