Skocz do zawartości

SKEEPER presents.


Recommended Posts

Ten serwis spada na psy ja o kase walczyłem w hoojj czasu , gdyby nie moja interwencja ciągłe dzwonienie straszenie nie odzyskałbym jej. Ocz nie naprawia zasilaczy tylko wymienia na nowe jak się nie mylę. Też żeś się wpakował w głośny zasilacz

Link to post
Share on other sites

No tak...człowiek uczy się na błędach. 

 

W zasadzie, to że jest głośny, to jest jego jedyna wada (dla mnie dość istotna) - bo przecież w testach wypada bardzo dobrze, jakość wykonania jest naprawdę bardzo dobra, fajna cena, full modular..............tak czy inaczej, o kasę będę walczył choćby razem z Urzędem Konsumentów.

 

 

A tak z ciekawości, to ile razy oddawałeś Swój sprzęt do serwisu, zanim Ci kasę zwrócili??

Link to post
Share on other sites

Kurde lipa z tym zasilaczem Ci powiem myślałem że miałeś jakąś typowo felerną sztukę ale jak sie okazało chyba cała seria 750W jest jakoś nie udana zbyt mocno.
Ja przymierzam się do zakupu ZT 550W mam nadzieję że nie rozczaruje mnie podobna sytuacja po zakupie.
Zasilacz bez tych mankamentów jest fajny dość tani z certyfikatem 80+ bronze i w pełni modularnymi kablami.
Jaki zakup teraz planujesz jeżeli chodzi o zasilacz ? Czytałem że Corsair AX 760i jest fajnym zasilaczem modularnym tylko cena też nie jest mała ;)

Link to post
Share on other sites

A tak z ciekawości, to ile razy oddawałeś Swój sprzęt do serwisu, zanim Ci kasę zwrócili??

z trzy razy jak się nie mylę

 

a przymierzam się do zakupu ZT 550W mam nadzieję że nie rozczaruje mnie podobna sytuacja po zakupie.

możliwe ze sie rozczarujesz tez nie jest wcale cichy

Link to post
Share on other sites

 

 

możliwe ze sie rozczarujesz tez nie jest wcale cichy

 

co Ty dupisz za przeproszeniem? Posiadasz? Testowałeś? Jeśli tak to masz/testowałeś chyba jakąś felerną sztukę. Posiadam OCZ ZT 550W pół roku (tyle ma zestaw) i jak wyłączę wszystkie wentyle w gladiusie to jedyne co jest słyszalne to cooler CPU i dysk.

Link to post
Share on other sites

miałem jak byś wcześniej przeczytał posty nie ktore zasilacze od cza z wersji zt są udupione to znaczy wadą jest wentyl który o coś ociera jest nawet filmik na yt z tym problemem. Ale tez są dobre sztuki nie wiadomo na jaką trafi

Link to post
Share on other sites

No jaha.

 

 

Wczoraj, moja żona zawiozła zasilacz wraz z pismem opisującym usterkę i żądaniem zwrotu kasy do sklepu i wręczyła go serwisantowi , który od razu chciał zamówić nową sztukę na wymianę.........ale doczytał pismo  do końca i powiedział, że będą się starali o ten zwrot......................liczę na nich...............pewnie ze trzy tygodnie to potrwa :[

Link to post
Share on other sites

Ale zasilacze OCZ chyba ogólnie tak mają. Mój niemodularny ZS 650 też jest mocno słyszalny. Nie hałasuje może mocno ale w nocy potrafi wkurzyć. A nie mogę zrobić FanSwap bo tam jest jakiś niewymiarowy 135mm wentylator ;/ 140mm chciałem przymierzyć i nie pasował...

Dobrze że chociaż nie piszczy i nie strzela :D A jest obciążony może tylko na 50% mocy :P

Edytowane przez vuodi
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...