Skocz do zawartości

Recommended Posts

Bo może nie ma mózgu i zamiast reklamować uszkodzoną sztukę to nie wiadomo co robi.

Piszesz jak 14 latek napalony na telefon. Otóż za 250zł co najwyżej można sobie kupić High-End na BADA. Chcemy ci pomóc i podaliśmy ci dobre propozycje. Chcesz grać w GTA 3 dobrze na telefonie? Bez problemów i niepewności? 1000 zł to minimum. Podali ci koledzy telefony:
- X10

- Desire Z

 

Za tyle zapomnij o grach. Telefon ma dzwonić i pisać smsy, a nie być dedykowany do głupich gier. Priorytety się ludziom mylą. Chcesz GTA 3? Zagraj na PC. Za tyle co najwyżej możesz kupić HTC Wildfire i mieć do czasu aż będziesz miał więcej czasu a tym bardziej doświadczenia.

HTC Wildfire na początek + Cyan + Overclock CPU do 800/900MHz i masz już duże możliwości, tyle że bez większej baterii zapomnij o trzymaniu 2/3 dni/

 

Tu masz coś w dobrym stanie i taką baterią: 

http://allegro.pl/htc-wildfire-bateria2200mah-kabura-bdb-stan-i3237441518.html

 

Cyanogen Mod + Root da ci takiego kopa że będziesz zadowolony za te pieniądze.

 

I koniec tematu bo te same pytania się wałkują od początku, nawet mnie to przeraża.

Edytowane przez Kapucynek
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Xperia X10 odpada kolega ma i mu się zawiesza i resetuje.

Telefonem się nie rzuca o ścianę...

A w GTA 3 dasz radę zagrać, skoro nawet na X8 zadziała.

 

Do Kapucynka: za próbę opchnięcia mu takiego złomu jak Wildfire powinieneś stąd wylecieć.

Edytowane przez Tycha
Link to post
Share on other sites

Do Kapucynka: za próbę opchnięcia mu takiego złomu jak Wildfire powinieneś stąd wylecieć.

Złom  jesteś ty, Wildfire nie jest telefonem do gier. A jak nie wiesz co to CyanogenMod to wgle co ty tu możesz wiedzieć. Miałeś ten telefon w ręce? Bawiłeś się nim? Nie? Dziękuje.

Link to post
Share on other sites

Kupowanie telefonu z tak żałosną rozdzielczością, słabym procesorem na ARMv6 jest głupotą. 

Wildfire miałem okazję bawić się nie raz.

CyanogenMod? Siedzi w mojej X8, która już jest bardziej opłacalnym wyborem od Wildfire (co nie zmienia faktu, że jej nie polecam).

Link to post
Share on other sites

Dobry telefon jescze z klawiaturą qwerty, ale boje się że zerwie mi się szybko taśma albo poluzujo nawiasy.

Stary ty zmień towar xD Temat zamykam o 22:00 bo nie widzę dalszego trzymania tego offtopa.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...