Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam.

 

Niedługe chce sobie kupić używany telefon ale nie wiem jaki kupić.

Doradzćie mi jakis telefon  z Androidem.

 

Telefon ma mi służyc do przeglądania internetu, słuchania muzyki i chce żeby chodziły tam jakies dobre gierki np GTA 3 

 

Budżet to 250zł Maksimum



I żeby miał duży wyświetlacz  3,5 cala w góre

Link to post
Share on other sites

W tej cenie wyrwiesz w komisach używki

Xperia x10 mini pro

Htc wildfire s

Xperia x8

Samsung galaxy ace

W tej cenie możesz wyrwać też świetnie grający na słuchawkach wave s8500 ale on jest na bade na którą jest mało gier.

Edytowane przez venedet
Link to post
Share on other sites

 A może   rozsuwany z klawiaturą Qwerty jak Htc Desire Z albo Motorola Milestone ale wątpie czy motorola da rade uciągnąc jakoś lepsze gierke.



A w desire z boje się że zerwie się taśma albo coś innego się zrobi w telefonie.

Link to post
Share on other sites

Ktoś wyżej polecił xperie x8, ale nie nadaje sie do gier mam 3szt w domu :P w tej cenie szukaj SE LWW, bedzie najlepszym wyborem wg. mnię. Jak teraz nie ma topoczekaj troche i będzie napewno jakaś okazja.

Link to post
Share on other sites

W tym tyg. będę miał do sprzedania HTC Wildfire z dodatkową (pojemniejszą) baterią [czyli dwie baterie], etui, kaburą etc.

Jeżeli zainteresowany to PW.

O GTA na telefonie poniżej 1000zł niestety, zapomnij.

 

X8 jest beznadziejna, matka ma, gorzej od Wildfire'a... plastik i jeszcze sam się wycisza.

Link to post
Share on other sites

Kupienie Wildfire, X8, ogólnie telefonu z ARMv6 będzie samobójstwem, unikaj takich telefonów jak ognia. Milestone jest bardzo dobrym telefonem, mimo, że domyślne taktowanie procesora wynosi 550 MHz, spokojnie powinieneś go podkręcić do 1 GHz. Rozejrzałbym się też za HTC Desire/Xperia X10.

Link to post
Share on other sites

No dobra porozglądam się.

 

Ej a jak bym dorzucił jescze z 50zł to co bym mugł kupić??



Ej a co do podkręcania w motoroli milestone to jak się podkręci do 1Ghz to po 1 roku użytkowania może telefon się zawieszac albo coś innego??

Link to post
Share on other sites

Kapucynek, troche przesadziles ze ponizej 1000 zl nie bedziesz gral plynnie w gta3, chyba raczej ponizej 500-600zl

 

Zależy ile FPS to dla ciebie płynnie, na pewno o VC można zapomnieć, w 3 coś tam powinno być, pewnie jakiś Samsung (S3 Mini?).

Link to post
Share on other sites
Napisano (edytowane)

Dzięki porozglądam się za motorolo  albo Htc Desire Z  jak mi się uda znalezc jakoś ciekawo oferte.

 

A jak się podkręci motorole do 1Ghz to telefon może się często resetować???

Edytowane przez Kobart
Link to post
Share on other sites

Mixtape ty się na tym znasz więc jaki najlepiej wziąsć

 

Htc Desire

HTc Desire C

Htc Desire Z

Motorola MIlestone

 

No i chyba tyle, albo dajcie swoje propozycje.



Ej w Htc Desire Z jest Adreno 205 więc powinno działać GTA III??

Link to post
Share on other sites

Dodam od siebie ze dziala, ale starsza wersja bez ustawien graf sie tnie sporawo, nowsza gdzie mozna ustawiac grafike na low jest ok. Nie mam Z ale DHD wiec troche mocniejszy bo procek 1ghz a nie 800mhz i wiecej ramu bo 768mb a nie 512

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...