Skocz do zawartości

Skąd pobrać ISO Windows 7 (padnięty dysk, brak płyty)


Recommended Posts

Witam, posiadam laptopa Asus EEE PC 1201NL. Laptop ten nie ma napędu, nie była dołączona do niego płyta instalacyjna, gwarancja już się skończyła. Właśnie padł mi dysk, więc nie mam żadnej partycji recovery. Jak zainstalować na tym komputerze Windows 7 Home Premium 32 bit OEM, który był w zestawie z komputerem? Posiadam tylko naklejkę licencyjną. Microsoft każe kontaktować się z producentem sprzętu.

Edytowane przez wallhack
Link to post
Share on other sites
Gość DANNY__79

 

 

Microsoft każe kontaktować się z producentem sprzętu.

 

No i to jest właśnie odpowiedni krok. Tyle, że producent sprzętu najprawdopodobniej zaoferuje Ci tzw płyty recovery, które nie są za darmo.

Link to post
Share on other sites

Instalowałem tak jakiś czas temu Vistę. Pobrałem chyba pack wszystkich możliwych wersji i zainstalowałem mnie interesującą. Aktywował się kluczem bez problemu. Tylko wcześniej obraz przepuściłem kilkoma antyvirami. 

Link to post
Share on other sites

Poproś znajomego studenta, żeby ci wypalił windowsa. Jak wiadomo studenci mogą pobierać za darmo legalne oprogramowanie po zalogowaniu się do usos-a

Studenci mają dostęp do MSDNAA. Oprogramowanie to korzysta z innej puli kluczy i go nie aktywujesz ze zwykłego stickera.

Link to post
Share on other sites

Studenci mają dostęp do MSDNAA. Oprogramowanie to korzysta z innej puli kluczy i go nie aktywujesz ze zwykłego stickera.

 

Studenci mogą dowolną ilość razy pobierać windowsa i do każdego pobierania jest dodawany indywidualny

sticker w formie elektronicznej.

 

Edit:

 

Wiem, że może nie takiego rozwiązania szukał autor. Ale, klucz i windows będzie legalny i nie ma problemów z pobraniem. Ważne to żeby miał znajomego studenta, który będzie skłonny wypalić mu windowsa za piwo.

Edytowane przez FeelFree
Link to post
Share on other sites

Studenci mogą dowolną ilość razy pobierać windowsa i do każdego pobierania jest dodawany indywidualny

sticker w formie elektronicznej.

 

Edit:

 

Wiem, że może nie takiego rozwiązania szukał autor. Ale, klucz i windows będzie legalny i nie ma problemów z pobraniem. Ważne to żeby miał znajomego studenta, który będzie skłonny wypalić mu windowsa za piwo.

 

Klucz i windows będzie legalny, o ile będzie go używal właściciel konta w MSDNAA (a i tu są ograniczenia). W przypadku oddania klucza osobie postronnej, będzie to sprzeczne z licencją (czyt. nielegalne).

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...