Skocz do zawartości

Recommended Posts

nie wszystkie gry z tym dobrze współpracują

 

Musze się nie zgodzić, nie znam gry w której występują jakieś problemy.Wystarczy utrzymać ponad 100fps aby zobaczyć korzyści płynące z monitora 

Link to post
Share on other sites

No to mam sprzeczność zeznań.

Znajomy na 120Hz monitorze z 580SLI marudził, że to nie takie wspaniałe jak może się wydawać i generalnie mam się w to nie pchać jeżeli ma to być tylko dla frajdy. On gra w prawie wszystko co wychodzi na rynek, więc nie wiem o których grach dokładnie mówił.

Trzeba zbadać temat  :->

 

@down
No wiadomo, ale nie zapominaj, że w tamtym proponowanym zestawie nie będą pracować na v-sync tylko piłować FPSy żeby nakarmić 120Hz monitor - więc ciepło i głośno będzie na bank, i tylko tyle miałem na myśli.

Edytowane przez sid vicious
Link to post
Share on other sites
No to mam sprzeczność zeznań.

 

Wszystkie gry które posiadam (lista w odpowiednim temacie) działają z 120Hz

 

Rożnica jest widoczna gołym okiem (120Hz vs 60Hz), sugeruje zobaczyć to na własne oczy.

 

Czasem podłączam TV do komputera (aby oglądać film), odświeżanie przestawia się na 60Hz co zapominam później zmienić. grając w BF3 Multi na 60Hz mam wrażenie ze karta wyświetla jedynie 30fps.

Link to post
Share on other sites

:roll:

1. Dwa referenty - piekarnik.

2. Wydajność zbędna/przepłacona - nawet myśląc o utrzymaniu 120hz (nie wszystkie gry z tym dobrze współpracują, czasem bywają komplikacje, więc poza CSem i Quake bym się w to nie pchał)

3. Chłodzenie CPU zupełnie nieopłacalne w tej cenie, oraz brak pasty w zestawie

 

Pomijając te wady, jest to kopia zestawu powyżej. No ale jak ktoś chce, to może...

1. Do SLI referenty są lepszym rozwiązaniem - bo wyrzucają gorące powietrze poza obudowę :) 

2. Battlefield3? <--- tutaj 1 karta 120 fps nie utrzyma, 660 SLI też sobie nie poradzi. Ja wiem że to przerost formy nad treścią, ale jak szaleć to szaleć

3. BQ daje dobrą pastę, a z samym coolerem poszedłem w wygląd

Link to post
Share on other sites

Yep, blowery wyrzucają poza obudowę, ale tam mimo to będzie piec grzewczy. W tym sęk. 
A BQ daje tubkę masła a nie pastę, wyleciał mi z głowy dokładny model ale to straszny przeciętniak - dlatego o tym wspomniałem. (a cena to wiesz - można go wyrwać za 200zł, więc po co dawać 240zł)

 

 

Jak autor chce wywalić całą kasę i kusi go 120hz to pewnie, że można - ale bardziej ekonomiczny wariant to komp do 5k z jedną kartą i upgrade za 2 lata.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...