Skocz do zawartości

Karta graficzna do 150 euro


Recommended Posts

Plyta glowna :ASRock 970 Extreme3, AM3/AM3+, AMD Motherboard

 

Procesor :AMD Phenom II X4 965 4x3,4 GHz Black Edition

 

Karta pamięci :8GB DDR3 RAM Arbeitsspeicher 1333 MHz (2x 4GB) PC10600 Speicher Kit

 

Zasilacz : Netzteil Liberty ALT500W 500W

 

Dysk twardy :Western Digital Caviar Blue 500 GB,Intern,7200 RPM,8,89 cm (3,5 Zoll)

 

Chlodzenie Procesora :Zalman Zalman CNPS 14X # CNPS14X

 

Obudowa : Zalman Z9 Plus

 

Monitor : Fujitsu Siemens Computers. Model : No.: P-115-1 cos takiego. Jakies 17 call

 

Moje pytanie brzmi czy jak do tego komputera wsadze karte graficzna firmy FX 128 MB. To czy komputer bedzie dobrze dzialal i mam pewnosc, ze bede mogl uzywac ten komputer? Komputer wiem, ze przez ta karte nie pogram poki co w dobre gry.. Ale jak kupie monitor to kupie lepsza (Sapphire Radeon HD7850) Poniewaz przez monitor mowili, ze mi nie bedzie dzialalo .

 

W skrocie :

 

Czy bedzie mi dzialal dobrze komputer z ta karta graficzna ? To jesg FX5200 128mb.

Edytowane przez FreamoN
Link to post
Share on other sites
Napisano (edytowane)

http://item.mobileweb.ebay.de/viewitem?itemId=121053060707&index=6&nav=SEARCH&nid=79995695608

 

Oto chodzi ? ;)

 

@Edit :

 

Czy ta przejsciowka ma te di zakrecenia tych "srubek" przy tym przejsciu Dsub-Dvi, bo w monitorze mam drugie lacze obok tego D-sub mam miejsce na 24 pinowe czyli to jsst D-sub-Dvi, i obok tych 24 pinowego musze tez podkrecic te srubki po bokach w tym kablu, wiec w przejsciu jest to do zakrecenia?

 

@Edit2 : Przejsciowka ma byc w karcie graficznej czy w monitorze? Gdzie ja mam polaczyc dokladnie??

Edytowane przez FreamoN
Link to post
Share on other sites

Plyta glowna :ASRock 970 Extreme3, AM3/AM3+, AMD Motherboard

 

Procesor :AMD Phenom II X4 965 4x3,4 GHz Black Edition

 

Karta pamięci :8GB DDR3 RAM Arbeitsspeicher 1333 MHz (2x 4GB) PC10600 Speicher Kit

 

Zasilacz : Netzteil Liberty ALT500W 500W

 

Dysk twardy :Western Digital Caviar Blue 500 GB,Intern,7200 RPM,8,89 cm (3,5 Zoll)

 

Chlodzenie Procesora :Zalman Zalman CNPS 14X # CNPS14X

 

Obudowa : Zalman Z9 Plus

 

Monitor : Fujitsu Siemens Computers. Model : No.: P-115-1 cos takiego. Jakies 17 call + Przejsciowka na DVI.

 

Mone pytanie brzmi : Jaka karte graficzna kupic pod ten zestaw? Tak, aby dobrze dzialalo do gier typu League Of Legends.

 

Myslalem nad kartami z firmy GeForce. Prosze o jakies propozycje i podanie powodu dlaczego ta?

.

 

Budzet do 150 euro .

Link to post
Share on other sites
League Of Legends.

 

Ta gra nie wymaga olbrzymiej mocy ze strony procesora graficznego, wydawanie 150e to trochę przesada.  

 

Karta typu 7700 (AMD Radeon) wystarczy. 

 

 

 

PS Plus przejściówka która wskazał Ci Chudy 

Edytowane przez dodo24x
Link to post
Share on other sites
Napisano (edytowane)

150 euro to jest budzet jaki dam max. Wiec nawet jak bedzie mniej to lepiej. Lecz chce tylko, aby dzialalo mi do tego typu gier. Masz jakies propozycje?

 

//edit

Mam propozycje, została przedstawiona w poście wyżej 



Przejsciowki musza byc dwie? Do monitora i karty graficznej? Ta co mi podal chudy to jest dobra? Edytowane przez dodo24x
Link to post
Share on other sites

Monitor ma takie;

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/9/92/SVGA_port.jpg/250px-SVGA_port.jpg

Karta takie 

http://www.computertroublesolver.com/image-files/dvi_connector.jpg

 

 

Przejściówkę wpinasz do kabla od monitora a ten podłączasz do karty graficznej 

Przejściówka z jednej strony pasuje do "tego niebieskiego" a z drugiej do "tego białego"

 

 

Prościej się nie dało 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Napisano (edytowane)

Jakies jeszcze propozycje kart graficznych mozna ? Np. Czy karta Graficzna (GeForce 660) To dobre modele dk gier? Uciagnie np. League Of Legends i Battefield 3?

Lub np. Karta graficzna NVIDIA GeForce GT 610 lub 630 to starcza do gier typu League Of Legends i Battlefield 3?

 

//edit

 

Co 5min zakładasz temat, tu pytasz o 610, 630 i 660 w kolejnym o 660 vs 7870. 

Zdecyduj się chłopie 

Edytowane przez dodo24x
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...