Skocz do zawartości

Recommended Posts

Mam do wyboru 2 karty w tym samym przedziale cenowym.

Radeon HD 7950 z chłodzeniem od Gigabyte 900MHz na rdzeniu i 5000MHz na pamięci.

i GTX660 Ti również z chłodzeniem od firmy Gigabyte 941MHz na rdzeniu i 6008 na pamięci

 

Będę grał głownie w tytuły takie jak Battlefield 3 i jego następną część.

 

Pewnie wtedy, kiedy karta będzie wymiękała podkręcę ją.
Link to post
Share on other sites

Zdecydowanie 7950 . Tylko ten radosław może mieć zablokowane napięcia ale i tak powinieneś dobre Oc przeprowadzić . Ale wf3 to super chłodzenie :D Wydajniejszy przede wszystkim .

Edytowane przez HudyBoy
Link to post
Share on other sites

 

 

Co myślicie o tej karcie? sprzedawca pomylił się i napisał GT680 czy to jest GTX680? Opłaca się? http://allegro.pl/po...3188822222.htm

To jest 680 nie pomylił się,a co do karty poczytajhttp://www.benchmark.pl/aktualnosci/Point_of_View_GTX_680_EXO_mocno_podkrecona_karta_z_dobrym_chlodzeniem_-_specyfikacja-39904.html

Link to post
Share on other sites

Co do wyboru pomiedzy 660ti a 7950 to ja sklanialbym sie ku radkowi. Mialem gtx660ti przez tydzien, kumpel mi pozyczyl do czasu jak dostane swoja 7950 i w bf3 (bo w to glownie gram) radek wypadal lepiej. W 3d11 rowniez wynik sporo wiekszy. Za gtx'em przemawia physX, poza tym nie widze zadnych pozytywow wzgledem hd7950

 

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Link to post
Share on other sites

Jak już nie Radeon HD 7950 to tylko GTX 670 od Gigabyte. Nie ma sensu brać GTX 680 bo różnica w wydajności między 670 a 680 nie jest warta dopłaty takiej kasy. Mając wybór 7950/670/680 wziąłbym GTX 670 mimo tego, że posiadam Radeona 7950 i mimo tego, że Radek świetnie się kręci. 

 

GTX 670 również świetnie się kręci oraz jest wydajniejszy niż HD 7950. Polecam wersję od Gigabyte bo chłodzenie WindForce miałem już 2 razy i moim zdaniem jest bardzo dobre.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...